مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

پربیننده ها

تازه ترین عناوین

اخبار ویژه

گزارش تصویری:
سردار مجیدی در این دیدار گفت : دانشجویان سطح علمی خود را در دانشگاه افزایش دهند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس ،چگونگی خرج و دخل دولت در ۶ ماهه اول سال جاری را تشریح کرد.
گزارش تصویری:
دانشجویان همدانی با شرکت در کمپین من یک سپاهی هستم اعلام حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای مبلغ ۱۰ میلیارد ریال به عنوان کمک به آوارگان مظلوم و بی‌پناه میانمار اختصاص دادند.
حسین اخگرپور گفت: عدم معرفی وزیر علوم توسط آقای روحانی در واقع یک نوع بی‌احترامی به جامعه دانشگاهیان بود که علاوه بر عدم تحقق وعده‌های انتخاباتی در سال جاری رخ داد.
آیت الله آملی لاریجانی، با اشاره به تلاش دولت ، مجلس و دستگاه قضایی برای حل مشکل سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز، توقیف اموال این موسسات را برای جلوگیری از حیف و میل اموال مردم عنوان و ابراز امیدواری کرد که با همت همه دستگاه های مربوطه، اموال موجود از این موسسات به شکل عادلانه و بر حسب میزان سپرده‌ها میان سپرده گذاران تقسیم شود.
پوستر:
تاريخ دقيق شهادت امام سجاد(ع) مشخص نيست ولي روايت 12 محرم و 25 محرم سندّيت بيشتري دارد. مدت عمر آن حضرت 57 سال و طول امامت آن بزرگوار حدود 34 سال مي‏باشد.
حجت‌الاسلام قرائتی گفت: شن‌های طبس را دیدید که چطور طرح آمریکا را لغو کرد. تار عنکبوت را دیدید که چطور پیغمبر(ص) را در غار حفظ کرد. «إِنَّ وَلِیِّیَ اللَّهُ» ما اگر صالح باشیم خدا را داریم.
امیر حسین رهبر در گفت‌و‌گو با خبرگزاری صدای دانشجو:
امیر حسین رهبر مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در گفتگو با صدای دانشجو با اشاره به صحبت های ترامپ رئیس جمهور ایالت متحده آمریکا گفت اینکه رئیس‌جمهور ۴ سال به دنبال «بستن با کدخدا» بوده، اما ناگهان پس از نطق توهین‌آمیز ترامپ به این نتیجه رسیده که دولت آمریکا در هفت دهه گذشته قابل اعتماد نبوده، قابل پذیرش نیست.
مصطفی محمدی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری صدای دانشجو:
مصطفی محمدی مهوار دبیرتشکل سیاسی جامع دانشگاه آزاد اسلامی همدان در گفتگو با صدای دانشجو با اشاره به صحبت های ترامپ رئیس جمهور ایالت متحده آمریکا گفت : ترامپ در یک سخنرانی مملو از تنفر و خشونت، سیاست جدید خود در برابر ایران را اعلام کرد