مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 19. آبان 1396 - 0:03   |   کد مطلب: 23188
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: بیش از 85 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام در قالب چند تیم در مرز مهران و در شهر ایلام خادم زائران حسینی بوده و به کار فرهنگی و درمانی مشغول هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، رضا عباسی رودی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو گفت: تیم درمان بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در هتل نور مهران از امروز صبح شروع به کار خواهند کرد.

عباسی‌رودی افزود: این تیم متشکل از چهار نفر اتاق عمل، چهار نفر هوشبر، یک نفر پرستار و یک نفر پزشک عمومی است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام عنوان کرد: محل کار این تیم بیمارستان صحرایی مهران، واقع در پایانه مرزی مهران است.

وی از اعزام تیم درمان خواهران به مهران خبر داد و تصریح کرد: این تیم تا 22 آبان در مهران خواهند بود و در بیمارستان صحرایی مهران مستقر می‌شوند، تیم درمان خواهران بیش از ۳۰ نفر هستند.

عباسی‌رودی بیان داشت: کار ایستگاه درمانی و ایستگاه فرهنگی شهر ایلام نیز از شب گذشته در کنار پل دوقلوی ایلام شروع شد و و هر شیفت نزدیک ۱۵ نفر در قسمت فرهنگی و درمانی کار خود رو انجام می‌دهند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام تأکید کرد: تیم درمانی و فرهنگی واقع در کنار تونل دوقلوی شهر ایلام مجزا از تیمی خواهند بود که در مهران مستقر هستند ولیکن هر دو تیم از دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی ایلام هستند.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع امسال نزدیک به ۸۵ نفر از دانشجویان مشغول به خادمی زوار در این دو قسمت خواهند بود همچنین تعدادی از دانشجویان بسیجی علوم پزشکی ایلام ازسه روز گذشته مشغول کمک به بیمارانی هستند که به بیمارستان امام و مصطفی منتقل شده اند.

عباسی‌رودی در پایان اضافه کرد: دانشجویان در این دو بیمارستان نیز به صورت شیفتی مشغول کمک به بیماران هستند.
انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار