مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 27. آبان 1396 - 23:37   |   کد مطلب: 23310
لیبرو تیم ملی والیبال ایران گفت: متاسفانه در کشور ما توجه زیادی به قهرمانان و مدال آوران نامی نمی شود که این مستلزم نگاه عمیق تری از سوی مسئولین مربوطه می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، مهدی مرندی بازیکن تیم ملی والیبال ایران در گفت و گو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛با اشاره به مظلوم واقع شدن برخی از رشته های ورزشی که در آن پرچم ایران همیشه در سکوی اول جهان قرار دارد اظهار داشت: متاسفانه در حق برخی از ورزشکاران سایر رشته های ورزشی که عناوین زیادی در سطح جهانی برای کشورمان کسب کرده اند هم اجهاف شده و اندک توجهی نه از سوی دولت و نه از سوی هیئت ورزش و حتی فدراسیون مربوطه هم به ایشان نمی شود.

مرندی با اشاره به پایان تورنومنت لیگ جهانی که تیم ملی والیبال کشورمان توانست به مقام سومی مسابقات دست یابد گفت: علی رقم تمام وعده وعیدهای داده شده، هیچ پاداش و دستمزدی به بازیکنان و کادر فنی و مربیان تیم ملی پرداخت نشده است.

بهترین لیبرو المپیک ریو به حضور پرتوان بازیکنان در تیم ملی اشاره کرد و تصریح کرد: که گفته بازیکنان تیم ملی در بازی های تیم باشگاهیشان بهتر ظاهر می‌شوند؟ هر یک از بازیکنانی که به تیم ملی والیبال کشور دعوت می شوند با تمامی قوا و با تعصب خاصی که نسبت به پیراهن تیم ملی کشور دارند مدافع عناوین جهانی تیم ملی هستند و می کوشند تا بر حریفان خود در تمامی تورنومنت ها غلبه کنند و پرچم کشورمان را به اهتزاز درآورند.

مهدی مرندی در آخر به اهمیت نقش لیبرو و یا همان دریافت کننده اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه اولین حمله در والیبال توسط سرویس زن های قدرتی زن انجام‌ می‌شود، دریافت کننده کار و نقش به سزایی در دفاع از امتیازدهی به حریف انجام می‌دهد و با هدایت به موقع و دقیق و حساب شده توپ باعث گرفتن امتیاز از حریف می‌شود.

انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار