مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 29. آبان 1396 - 16:51   |   کد مطلب: 23323
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اعلام این خبر که فردا وزیر نفت در جلسه کمیسیون عمران شرکت می کند گفت: هفته گدشته برخی از نمایندگان از وزیر نفت در خصوص بدعهدی شرکت توتال طرح سوال کردند و قرار شد که وزیر برای پاسخگویی در مجلس حاضر شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، هدایت الله خادمی، نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اعلام این خبر که فردا وزیر نفت در جلسه کمیسیون عمران شرکت می کند گفت: هفته گذشته برخی از نمایندگان از وزیر نفت در خصوص بدعهدی شرکت توتال طرح سوال کردند و قرار شد که وزیر برای پاسخگویی در مجلس حاضر شود.

 

وی ادامه داد: به همین جهت فردا سه شنبه اقای زنگنه برای توضیح در این خصوص در جلسه کمیسیون انرژی مجلس حضور پیدا می کند تا به سوالات نمایندگان پاسخ دهد.

 

چندی پیش خبرگزاری رویترز اعلام کرد: پاتریک پویان مدیرعامل شرکت توتال ،تصمیم کنگره آمریکا مبنی بر وضع مجدد تحریم ها علیه ایران را خطری برای پروژه توسعه بخش فراساحلی فاز 11 پارس جنوبی دانسته و گفته اگر توتال بر اساس قانون ملزم به خروج از ایران شود، از این کشور خارج خواهد شد.

بنابراین سوالات نمایندگان از وزیر نفت در این خصوص است که در زمان تحریم ایا شرکت توتال بر سر عهدو قرارداد خود با ایران خواهد ماند یا خیر ؟ آیا تمهیداتی برای خروج و بدعهدی این شرکت در نظر گرفته شده است یا خیر؟

 

انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار