مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 3. آذر 1396 - 14:12   |   کد مطلب: 23380
امام جمعه همدان درخطبه های نمازجمعه این هفته؛ پیروزی ها رزمندگان اسلام در سوریه را مایه ی افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو،آیت الله غیاث الدین طه محمدی در خطبه های نماز جمعه ی همدان  این هفته ضمن اشاره به پیش رو بودن گفت شهادت امام حسن عسکری(ع)است، گفت: دشمنان اهل بیت با زندانی کردن امام حسن عسکری (ع) در یک پادگان نظامی سعی کردند تا ارتباط ایشان را با شیعیان قطع کنند.

 

وی ادامه داد : یکی از نقاط ضعف ما شیعیان عدم مطالعه تاریخ اسلام است و این خود به نوعی ، ضربه زدن به دین اسلام است به نحوی که شهید مطهری در همین باب بیان کرد که"،دشمنان به ائمه ی معصومین ظلم کردند اما برخی از دوستان اهل بیت نیز خیانت ها و ظلم هایی  کردندکه از ظلم های ظالمان پیشی میگیرد"

 

آیت الله محمدی بیان کرد :هنگامی که انسان؛ امثال منصور دوانقی ملعون ، که شیعیان را بین دیوار میگذاشت و آنها را زنده به گور میکرد و جنایت های داعش را می بیند ، باور می کند که چنین اتفاقاتی در طول تاریخ افتاده است.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش به اقدامات سردارحاج قاسم سلیمانی درنابودی داعش اشاره کرد و گفت:این پیروزی ها مایه ی افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار