به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
مطبوعات همدان
تاریخ : 12. آذر 1396 - 23:34   |   کد مطلب: 23505
دبیر شورای نگهبان گفت: استان بوشهر به دلیل اینکه توانسته در بسیاری از امور دینی و سیاسی و غیره فعالیت‌های چشم‌گیری داشته باشد نمونه است و می‌توان به‌عنوان الگو وحدت دیگر استان‌ها باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، به نقل از سپاس؛ آیت‌الله احمد جنتی دبیر  شورای نگهبان در جمع مسئولین استان بوشهر گفت: استان بوشهر پر خیروبرکت است و وحدتی که میان مردم و مسئولین آن وجود دارد نشانم از ولایتمداری این سرزمین است که به مردم آرامش می‌دهد.

رئیس شورای هماهنگی کشور اظهار کرد: استان بوشهر به دلیل اینکه توانسته در بسیاری از امور دینی و سیاسی و غیره فعالیت‌های چشم‌گیری داشته باشد نمونه است و می‌توان به‌عنوان الگو وحدت دیگر استان‌ها باشد.

دبیر شورای نگهبان بابیان اینکه ناظرین شورای نگهبان در کشور 4هزار نفر هستند، افزود: قانون سیاست‌های کلی انتخابات در دست بررسی است و در این طرح از ورود افراد بیگانه که بعداً هویت آن‌ها مشخص می‌شود جلوگیری خواهد شد.

[Thumbnail]

رئیس شورای هماهنگی کشور بابیان اینکه شورای هماهنگی نهاد انقلابی است که انقلابی مانده است، ابراز کرد: شورای هماهنگی تبلیغات نقش مهم و اساسی در مناسبت‌های و رویدادهای مختلف دارد که با برنامه‌ریزی مردم را در خیابان‌ها فرامی‌خواند.

رئیس امربه‌معروف و نهی از منکر اذعان کرد: به دلیل اینکه قبلاً مجموعه امربه‌معروف قانونی نبود همکاری‌ها کم‌رنگ بود و با توجه به کارشکنی‌هایی که توسط برخی از مقامات وجود داشت توانستیم آن را در مجلس به تصویب برسانیم.

 

آیت‌الله جنتی نماد ولایتمداری است

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر در جمع مسئولین استان، گفت: آیت‌الله جنتی نماد ولایتمداری است که با حضور پررنگ خود درصحنه‌های مختلف انقلاب نقش اساسی ایفا و ستون محکمی بر اساس انقلاب در پرتو خدمت به ولایت‌فقیه و اسلام هستند.

امام‌جمعه بوشهر اظهار کرد: حضرت آیت‌الله جنتی در دوران طاغوت به استان بوشهر و در جزیره خارگ تبعیدشده بودند و کاملاً با آداب‌ورسوم و مهمان‌نوازی ولایتمداری مردم خطه رئیس‌علی دلواری آشنایی کامل دارند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر افزود: امروز جهان دچار انحراف جدی شده است که تنها راه برون‌رفت از این انحراف حرکت به سمت اسلام است کشور جمهوری اسلامی ایران طلوع مجدد اسلام کرده است.

[Thumbnail]

صفایی بوشهری بابیان اینکه انقلاب حق و ریشه در عرش دارد، تصریح کرد: تمام جهان استکبار در عملیات‌هایی که داعش در منطقه انجام داد بسیج شدند و با تمام توان علیه انقلاب حرکت کردند، اما چون این انقلاب الهی است با شکست مواجهه شد.

وی ادامه داد: انقلابی که خداوند باری‌تعالی با او باشد اگر تمام دنیا باهم متحد شوند شکست نخواهد خورد و فقط پیروزی‌های بزرگ خواهد داشت.

نماینده مقام معظم رهبری در استان بیان کرد: دشمنان داخلی و خارجی به دنبال ترویج انحراف و فروپاشی انقلاب هستند که همه مسئولین با نگاه انقلابی و پیرو ولایت‌فقیه بودن به‌سوی پیروزی گام برمی‌دارند.

امام‌جمعه بوشهر عنوان کرد: انقلاب اسلامی تحول عظیم بر خواسته از سیره اهل‌بیت است که جهان استکبار با تمام توان در مقابل آن ایستاده است و ما نیز باید با تمام توان در اختیار انقلاب باشیم.

صفایی بوشهری اذعان کرد: امروز در آزمون جدی قرار داریم که آیا همچون ابوالفضل العباس(ع) در کنار اسلام می‌مانیم یا در خارج از خط ولایت حرکت می‌کنیم، فرصت الهی است که دوباره نام اسلام و تمدن اسلامی در سرزمین‌های اسلامی و جهان بشریت احیاء کنیم.

 

مسئولین برای رفع چالش‌های انتخاباتی گام بردارند

خلیل رضایی دبیر شورای نگهبان استان بوشهر با اشاره به فعالیت‌های این نهاد انقلابی در استان بوشهر گفت: در استان بوشهر 5هزار ناظر شورای نگهبان وجود دارد که در انتخابات گذشته از ظرفیت 3هزار نفر از ناظران استفاده شد.

[Thumbnail]

رضایی اظهار کرد: در بسیاری انتخابات‌ها چالش‌ها و مشکلاتی وجود دارد که در انتخابات گذشته نیز وجود داشت که باید مسئولین برای رفع خلأها تلاش کنند.

 

بودجه برگزاری حماسه‌ها در استان بوشهر افزایش داده شود

نصرالله شفیعی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: استان بوشهر ظرفیت بسیار بالایی در اجرای برنامه‌ها و حماسه‌های ملی دارد و مرد از این برنامه‌ها استقبال کم‌نظیری دارند.

شفیعی اظهار کرد: بودجه‌ای که در حال حاضر برای برگزاری حماسه 9دی، جشن 22بهمن و غیره به استان بوشهر اختصاص داده می‌شود بسیار اندک است که درخواست داریم مورد پیگیری جهت افزایش آن قرار گیرد.

[Thumbnail]

ثبت‌نام 45هزار طلایه‌دار امربه‌معروف در استان بوشهر

حجت‌الاسلام اکبری دبیر امربه‌معروف و نهی از منکر استان بوشهر گفت: در استان 45هزار طلایه‌دار امربه‌معروف ثبت‌نام کرده‌اند که از ابتدای سال تاکنون 900نفر از آن‌ها آموزش داده‌شده‌اند.

اکبری اظهار کرد: امربه‌معروف و نهی از منکر باید در قانون تصریح شود و دولت توجه ویژه‌ای به آن داشته باشد، توجه به ساختار ستادی، حمایت نماینده عالی دولت در استان از این مجموعه و کمک به ساخت ساختمان امربه‌معروف استان از مهم‌ترین دغدغه‌های اصلی است.

انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

آخرین اخبار