مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 17. آذر 1396 - 15:57   |   کد مطلب: 23546
گزارش اختصاصی صدای دانشجو از فعالیت دانشجویان دانشگاه های همدان به مناسبت روز دانشجو:
فعالیت دانشگاه های همدان به مناسبت 16 آذر
دانشجویان دانشگاه های همدان به مناسبت روز دانشجو برنامه های متنوعی را در سطح دانشگاه برگزار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، دانشجویان دانشگاه های همدان به مناسبت روز دانشجو برنامه های متنوعی را در سطح دانشگاه برگزار کردند.

در این گزارش به عناوین و شرح این برنامه ها می پردازیم:

 

دانشگاه بوعلی سینا

 

 

همایش عدالت خواهی

همایش "عدالتخواهی و جنبش نرم افزاری" با حضور دکتر سعید زیباکلام و با استقبال خوب دانشجویان در سالن همایش های شهید چمران در دانشکده ی علوم پایه برگزار شد.

سعید زیبا کلام در این همایش گفت : اینکه برخی می‌خواهند در دانشگاه‌ها دانشجو را بله‌قربان‌گو و فرمانبردار کنند کاملاً حرف درستی است، این امر هم برای بسیج دانشجویی و هم برای انجمن‌های دانشجوی اتفاق افتاده و این امر فاجعه است؛ تمام عزت، اعتبار، مشروعیت و قدرت جنبش‌های دانشجویی با هر اسمی در استقلال آن‌ها از جناح‌های قدرت است.

 

نشریه جریان

سومین شماره نشریه دانشجویی جریان به مناسبت روز دانشجو منتشر شد.

 

برگزاری کرسی آزاد اندیشی

 

کرسی آزاداندیشی "منهای دیکتاتوری" در دانشکده اقتصاد دانشگاه بوعلی سینا  با حضور دکتر حسن رحیمی روشن برگزار شد.

 

کرسی آزاد اندیشی "ادبیات و سیاست" با محوریت نقد سیاسی آثار ادبی معاصر ایران با حضور دکتر یدالله هنری در دانشکده اقتصاد دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد.

 

 

 

 

بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا در اقدام دیگری به پخش شیرینی به مناسبت ولادت نبی اکرم و امام صادق(ع) و روز دانشجو پرداخت.

 

 

دانشگاه آزاد همدان

 

برگزاری مراسم جشن در خوابگا های خواهران

مراسم جشن میلاد رسول اکرم (ص) و گرامیداشت روزدانشجو درخوابگاه حضرت زینب (س) با حضور ریاست محترم دانشگاه و سخنرانی رییس محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری برگزار شد.

این برنامه شامل عناوین مختلفی از جمله سخنرانی ، مولودی خوانی و توزیع کیک بوده است .

 

 

برگزاری مراسم جشن به همت هیئت دانشجویی محبین فاطمه الزهرا(س)

آرمان شعبانی مسئول هیئت محبین فاطمه الزهرا(س) دانشگاه آزاد واحد همدان گفت: جشن میلاد با سعادت پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و  همچنین میلاد فرخنده امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت روز دانشجو روز سه شنبه 14آذر ماه در سالن همایش دانشکده هنرو معماری با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید.

وی بیان کرد: دکتر جامه بزرگی ریاست دانشگاه و حجت السلام و المسلمین طالقانی نماینده ولی فقیه در این مراسم سخنرانی کردند.

شعبانی افزود : مولودی خوانی ، اجرای استندآپ کمدی ، اجرای گروه سرود ، گروه تئاتر ، تقدیر از  برندگان مسابقه کتابخوانی عاشورا و اهدای جوایز به  نام های محمد و صادق به دانشجویان و کارکنان شرکت کننده در جشن میلاد، از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

 

 

 

 

برگزاری تریبون آزاد

تریبون آزاد دانشجویی با عنوان مطالبات دانشجویی به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد. در این تریبون دانشجویان به بیان مطالبات خود از دانشگاه پرداختند.

 

 

 

 

دانشگاه صنعتی همدان

 

پرسش و پاسخ دانشجویی

 

بسیج دانشجویی با همکاری تشکل ها انجمن های علمی و کانون های هنری جلسه ای تحت عنوان پرسش و پاسخ دانشجویی با حضور ریاست دانشگاه دکتر محمود نیلی و به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو برگزار کرد.

 

انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

آخرین اخبار