مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 14. آذر 1396 - 15:48   |   کد مطلب: 23510
مستند «قائم‌مقام» روایتی بدون سانسور از زندگی آیت‌الله حسین‌علی منتظری است. این مستند در دانشگاه های بوعلی سینا و آزاد همدان اکران شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، مستند «قائم‌مقام» روایتی از مبارزات پیش از انقلاب تا فوت آیت‌الله منتظری را شامل می‌شود و برای اولین بار به‌طور تفصیلی به فراز و فرود وی در نظام سیاسی ایران پرداخته است. دوران قائم‌مقامی آیت الله منتظری و سال‌های پس از عزل او، از مقاطعی است که به‌دلیل حساسیت‌های سیاسی فراوان کمتر به آن پرداخته شده است. عوامل تولید مستند می‌گویند بسیاری از شخصیت‌های سیاسی یا درباره این مسئله حاضر به گفت‌وگو نیستند و یا به‌سختی حاضر به مصاحبه می‌شوند.

آیت الله ری‌شهری، عمادالدین باقی، حجت‌الاسلام اژه‌ای، احمد منتظری، آیت الله رازینی، عزت‌الله مطهری و آیت الله گرامی از چهره‌هایی هستند که برای اولین بار مقابل دوربین «قائم‌مقام» قرارگرفته‌اند و درباره مرحوم منتظری سخن گفته‌اند.

تولید مستند «قائم‌مقام» سه سال طول کشید و حالا این مستند قرار است به‌زودی رونمایی شود. این مستند با کارگردانی سید محمدعلی صدری‌نیا و تهیه‌کنندگی محمدمهدی صفار هرندی در مرکز مستند صور تولید شده است.

 

 

این مستند در دانشگاه بوعلی سینا و دانشگاه آزاد همدان اکران شد.

تصاویر این اکران را مشاهده می نمایید:

 

 

 

انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

آخرین اخبار