گزارش تصویری

الفبا
آگاه نیوز
مطبوعات همدان
تحلیل پرس
آغاز جشنواره فرهنگی هنری ققنوس
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

تازه ترین عناوین

مطالب صنفی آموزشی

دانشجویان رشته های علوم پایه مدت هاست که حس مفید بودن برای جامعه را ندارند،افزایش ظرفیت این رشته ها امید را از میان خواهد برد.
وضعیت نامناسب برخی از دانشجویان موجب گردیده که دانشگاه از هدف اصلی خود که علم پروری است دور گردد به گونه ای که شاید این نوع پوشش عادی تلقی شده و هیچ نظارتی هم بر این موضوع صورت نمی گیرد .
آزمون سراسری سال ۹۶ با ادامه رقابت داوطلبان در گروه آزمایشی علوم تجربی برگزار شد. در این نوبت بیشترین تعداد داوطلب کنکور با هم به رقابت می پردازند.
رئیس دیوان عدالت اداری آخرین وضعیت رسیدگی به شکایت دانشجویان بورسیه را تشریح کرد.
چهل و هفت سال از برگزاری آزمون سراسری در کشور می گذرد اما این سد همچنان پابرجا است و تنها رنگ صندلی دانشگاه ها تغییر کرده و بازهم باید برای دکتر و مهندس شدن، با یک میلیون نفر رقابت کرد.
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: اصل مسئله لو رفتن سؤالات امتحانی که توسط برخی افراد انکار می‌شد از نظر ما بر اساس شواهد و مدارک کاملاً اثبات شده و قطعی است.
گزارشی از علل صدور نامه نارضایتی ۸۵ درصد دانشجویان از وضع نامطلوب و خدمات سلف دانشگاه صنعتی مبنی بر بهبود کیفیت و کمیت نوع غذا، بهداشت و رسیدگی به اوضاع قیمت غذای آزاد.
گزارشی از ابتکاری برای نهادینه کردن مطالبه گری دانشجویان:
دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا در نظرسنجی گروه رسانه ای الفبا دکتر سلیمانی، مدیر امور دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا را به عنوان پاسخگوترین مسئول این دانشگاه در شبکه های اجتماعی انتخاب کردند.
بررسی یک نظام رتبه بندی بین المللی در سال ۲۰۱۶ نشان می دهد که دانشگاه های ایران در پژوهش بهتر از فناوری و در فناوری بهتر از آموزش عمل کرده اند و ۹ دانشگاه ایرانی در جمع برترینها قرار گرفتند.
نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، فردا (16 خرداد) اعلام می شود.

صفحه‌ها