مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

تازه ترین عناوین

مطالب صنفی آموزشی

اختتامیه دهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی کشور با تقدیر از بیش از 48 اثر و نشریه که حائز رتبه‌های برتر محورهای 17گانه بخش آثار برتر، محورهای 14 گانه بخش نشریات برتر و چهار محور بخش ویژه شدند، به میزبانی دانشگاه پیام نور استان همدان برگزار شد.
یک مقام مسئول در وزارت علوم خبر داد:
مدیرکل بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت علوم خواستار ارایه راهکارهای پیشگیری از فساد سازمان یافته در مجله های علمی و پژوهشی در ارایه گواهی های پذیرش یا نحوه داوری و پذیرش مقالات علمی شد.
مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام‌نور استان :
سعید ظروفی گفت: دانشگاه پیام نور استان همدان امسال میزبان دهمین جشنواره نشریات دانشجویی است که پس از داوری، آثار برتر دانشجویان اعلام خواهد شد.
امتحانات پایات ترم دانشجویان دانشگاه آزاد بصورت مجازی و آنلاین در قالب امتحانات تشریحی و تستی در سایت وادانا برگزار خواهد شد.
رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان:
صفی اله صفایی در گفتگو با خبرنگار صدای دانشجو به شرح فعالیت ها و اقدامات اخیر و مهم دانشگاه پیام نور استان همدان پرداخت و گفت: جذب دانشجو در دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ۱۵ در صد افزایش یافته و اکنون قریب به ۱۲۰۰۰ دانشجو داریم.
معاون پژوهشی وزیر علوم خبر داد؛
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم ضمن تشریح برنامه های این وزارتخانه برای دانشجویان دکتری گفت: توان جذب دانش‌آموخته دکتری کشور در خوش‌بینانه‌ترین حالت پنج هزار نفر است.
در راستای کاهش احتمال تقلب؛
رئیس دانشگاه پیام نور از شخصی سازی سئوالات در آزمون الکترونیکی پایان ترم این دانشگاه در راستای کاهش احتمال تقلب خبر داد.
رئیس دانشگاه پیام نور خبر داد
رئیس دانشگاه پیام نور گفت: آخرین مهلت بخشودگی بدهی و سنوات دانشجویان ورودی سال ۹۷ و ماقبل آن که تحصیل را رها کرده و اکنون متقاضی بازگشت به تحصیل هستند، ۳۰ دی ماه است.
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد براساس سوابق تحصیلی این دانشگاه از ۲۲ دی ماه آغاز می‌شود.
معضل امتحانات مجازی؛
با شروع امتحانات میان ترم در دانشگاه ها،کسب و کار تقلبهای مجازی و همیاران تقلب بار دیگر رونق گرفته و به نظر می رسد وزارت علوم باید برای امتحانات پایان ترم تدابیری بیاندیشد.

صفحه‌ها