مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

 

 

تازه ترین عناوین

مطالب سیاسی

در سالروز عید سعید غدیر خم و در آستانه‌ی انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم، هزاران نفر از مردم پنج استان کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد.
ماجرای این روزهای جریان سیاسی اصلاحات و پیرامون که فعالین و چهره‌های اصلی آن همان افراد با موهای سفید و پا به سن گذاشته‌اند، داستان رنگ‌های رنگ باخته و نقطه پایان ماجراجویی سلبریتی‌ها در این صحنه سیاسی است.
امروز یکشنبه پخش مستند نامزد‌ها ادامه پیدا می‌کند و یک گفت‌وگوی ویژه خبری به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به حرف‌های برخی نامزد‌ها افزودند: من توصیه‌ام این است که این مباحثاتی که آقایان نامزد‌ها در تلویزیون با هم میکنند یا اظهاراتی که میکنند یا در جمع شان یا تک تک، این اظهارات موجب نشود که یک نامزدی برای غلبه بر رقیب حرفی بزند که دشمن‌شاد کند ما را.
امروز شنبه بعد از پخش دو روز مناظره پی در پی، پایان میزگرد‌های انتخاباتی، پخش مستند‌های نامزد‌ها به دور دوم رسیده و تنها گفت‌وگوی ویژه خبری یک نامزد به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت.
سرپرست وزارت امور خارجه ایران در دیدار با وزیر امور خارجه قطر تاکید کرد: شرایط منطقه و منافع ملت‌های منطقه اقتضا می‌کند از همه ظرفیت‌ها برای توقف نسل‌کشی در غزه و حمایت از مردم مظلوم غزه بهره برد.
سخنگو و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: در سند تحول قائی جدید این پیش بینی صورت گرفته است که در رابطه با کسانی که ماموریت های سند را عملیاتی نکرده اند چه برخوردی انجام گیرد.
رئیس صدا و سیما گفت: قرعه‌کشی چهار مناظره باقی‌مانده امروز برگزار می‌شود.
رئیس سازمان صدا و سیما گفت: محورهای مناظرات انتخاباتی به گونه‌ای طراحی شده که اساسا برنامه‌محوری نقطه کانونی برنامه‌های نامزدها باشد و امکان ورود به حواشی و بداخلاقی‌های انتخاباتی به حداقل برسد.
امروز یکشنبه با ادامه میزگرد‌های تلویزیونی و اضافه شدن برنامه «بدون تعارف» و پخش مستندها، کنداکتور بیشتری برای تبلیغات در اختیار نامزد‌های ریاست‌جمهوری قرار می‌گیرد.

صفحه‌ها