مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

تازه ترین عناوین

مطالب سیاسی

میدان تنها مسیر فتح قدس است و مباد که رفتار جاهلانه عده‌ای در بدنه نظام مقدس جمهوری اسلامی موجب تضعیف این میدان گردد.
بر اساس طرح اقدام راهبردی به منظور لغو تحریم ها غنی سازی ۲۰ درصد آغاز شد .تا اینکه در ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ معاونت سیاسی وزارت امور خارجه در طی نامه ای به آژانس بین المللی انرژی اتمی غنی سازی ۶۰ درصد را اعلام کرد.
اتحادیه دفتر تحکیم وحدت در بیانیه‌ای اعلام کرد: تفاهم ۲۵ ساله ایران و چین، چشم‌اندازی از توسعه روابط دوجانبه را ترسیم می‌کند و برخلاف شایعات منتشر شده و طبق تاکید صریح وزیر امورخارجه هیچ گونه امتیاز انحصاری در سند قید نشده است.
گفتگوی صدای دانشجو با سید یاسر جبرائیلی
سید یاسر جبرائیلی در گفتگو با صدای دانشجو: دانشجویان باید اولویت مسائل کشور را شناسایی کرده و راهکارهای این مسائل را تبدیل به گفتمان کنند.
عباس صوفی شهردار همدان و هیئت رییسه اعضای شورای شهر در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۲۴ با نمایندگان جمعی از تشکل های دانشجویی دیدار کردند.
به همت قرارگاه شهید همدانی
جمعی از دانشجویان استان همدان ظهر امروز با تجمع در کنار مزار پاک شهدای دانشگاه علوم پزشکی همدان، اعتراض خود را به ترور شهید محسن فخری زاده، دانشمند هسته‌ای کشورمان اعلام کردند.
تحلیل نوشت
یادداشت مسئول هسته بین الملل بسیج دانشجویی استان همدان، امیرحسین کشاورزیان
به مناسبت شهادت محسن فخری زاده
شورای هماهنگی خواهران بسیج دانشجویی همدان در بیانیه خود گفت: وقتی مخزن تمام دستاوردهای علمی را به روی بیگانه بازکردند و با شعار تعامل با جهان سوار بر مرکب غفلتمان شدند پایان قصه شد، ترور تلخ دماوند!
احمدحسین فلاحی
نماینده همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در خصوص جا به جایی مدیران در آستانه انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: بنابر نامه ابلاغیه مجموعه دولت و آقای واعظی به دستگاه ها طبق دستور العمل جا به جایی مدیران تا پایان دولت باید متوقف شود.
در ماجرای ۱۳ آبان ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی پیش از هرچیزی یک فتح الفتوح دانشجویی بود، در روزهایی که عوام جامعه کف صحنه انقلاب تا پای جان ایستاده بودند، این واقعه از دل جامعه علمی دانشجویی کشور نشأت گرفت و بزرگترین اتفاق آن روزها را رقم زد تا جاییکه امام (ره) آن را انقلاب دوم خواندند.

صفحه‌ها