مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

 

 

تازه ترین عناوین

مطالب سیاسی

دانشگاهیان همدان از پاسخ قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم کودک‌کش اسراییل دفاع کردند.
به گفته رئیس کل گمرک، درآمد حقوق ورودی وصولی کالاها به علاوه خودرو، گوشی تلفن همراه بالای ۶۰۰ دلار و ۲۳ ردیف درآمدی گمرک در سال جاری به ۷۸ هزار و ۵۱۰ میلیارد تومان رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۷۹ درصدی همراه بود.
وزیر امور خارجه در دیدار با همتای پاکستانی در اسلام‌آباد توسعه و تحکیم روابط با پاکستان را جزو اولویت‌های اساسی ایران خواند و گفت که دشمنی‌‌ها نمی‌تواند ایران و پاکستان را از هم جدا کند و ما در مسیر همکاری بیشتر حرکت خواهیم کرد.
رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز از نمایشگاه توانمندی‌های تولید ایرانی که حسینیه امام خمینی (ره) برپا شده است، بازدید کردند.
صبح امروز ماهواره «مهدا» به‌همراه دو نانو ماهواره به مدار 450 درجه پرتاب و با موفقیت در مدار قرار گرفت. این برای نخستین بار است که متخصصان فضایی با ماهواره‌بر بومی سه ماهواره داخلی را همزمان در مدار قرار می‌دهند.
وزیر امور خارجه کشورمان در اجلاس داووس به اشاره به حمله موشکی ایران به مقر موساد در اربیل گفت: این به معنی حمله به عراق نیست. با پاکستان و عراق روابط خیلی خوبی داریم.
سخنگوی سازمان ملل اعلام کرد آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران درباره وضعیت خاورمیانه و دریای سرخ گفتگو کرده است.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از موشک باران مقر تروریست ها در منطقه خبر داد.
سخنگوی نیروهای مسلح یمن ضمن تأیید حمله به یک کشتی آمریکایی در دریای سرخ، گفت که پاسخ به حملات آمریکا و انگلیس، یقینا در راه است و هر گونه حمله جدید، بدون پاسخ و مجازات باقی نخواهد ماند.
فرماندهی مرکزی آمریکا سنتکام اواخر سه‌شنبه اعلام کرد یمنی‌ها دو موشک بالستیک ضد کشتی را به سمت بخش جنوبی دریای سرخ شلیک کردند.

صفحه‌ها