مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

 

 

تازه ترین عناوین

مطالب اقتصادی

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات شورای شهر همدان از بررسی خرید هواپیمای مسافربری برای رونق صنعت گردشگری شهر خبر داد.
رئیس بانک مرکزی گفت: در سال ۲۰۲۳ براساس گزارش بانک جهانی، بالاترین نرخ رشد متعلق به ایران بوده است و این عدد به قیمت بازار است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان از دریافت جریمه 6 میلیارد و 791 میلیون ریالی برای احتکار 290 تن انواع ورق فلزی در انبار یک واحد صنعتی در همدان خبر داد.
نرخ بیکاری که در دهه‌های اخیر در اطراف ۹ درصد نوسان می‌کرد، در دولت سیزدهم به ۷.۶ درصد رسید.
در حالی که بنابر وعده مسؤولان نفتی و فراجا قرار بود از ابتدای خرداد ماه ثبت درخواست کارت سوخت به صورت الکترونیکی انجام شود اما همچنان خبری از این موضوع نیست و تنها خودروهای نو شماره می‌توانند از این سامانه استفاده کنند.
سامان کریمی شاد گفت: در سال‌های اخیر به علت عدم قانون گذاری در حوزه رمز ارزها ما شاهد آسیب‌های زیادی بوده‌ایم همچنین این روزها پدیده جدیدی فراگیر شده به نام همستر که به جهت ورود افراد زیادی به این حوزه احتمالا توان سوددهی زیادی نخواهد داشت.
وزیر جهاد کشاورزی از پرداخت مطالبات گندمکاران تا اوایل هفته آینده خبر داد.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان همدان گفت: برای تامین زمین موردنیاز‌ شهر مریانج، تفاهم با مالکان اراضی به مساحت حدود 11 هکتار در دست اقدام است.
رئیس نظام پزشکی همدان با بیان اینکه در حال حاضر صد درصد پزشکان همدان در مطب‌های خود از کارت‌خوان استفاده می‌کنند گفت: شکایت‌های حوزه زیبایی بیشتر مربوط به عمل‌های سرپایی است.
آرش نجفی با اشاره به توسعه دیپلماسی فعال در دولت سیزدهم گفت: حضور ایران در بازار نفت کشورهای منطقه نتیجه تعاملات مناسب دولت دولت در چند سال اخیر بود.

صفحه‌ها