گزارش تصویری

الفبا
آگاه نیوز
مطبوعات همدان
تحلیل پرس
آغاز جشنواره فرهنگی هنری ققنوس
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

پربیننده ها

تازه ترین عناوین

مطالب اقتصادی

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه اقتصادمقاومتی با برگزاری همایش محقق نمیشود گفت: مهندسین بسیجی با رفع معضلات و پاسخ به خیلی از سئوالات و جلوگیری کردن از ورود فرهنگ غربی به رشته خود می توانند اقتصاد مقاومتی را محقق سازند.
شاخص فرابورس(آیفکس) در نخستین هفته آخرین ماه امسال رشد ۱۶ واحدی را تجربه کرد و در ارتفاع ۸۶۷ واحد ایستاد.
نظام غلط بانکداری که سال های سال در کشور ما رایج شده باعث صدمات زیادی به واحدهای تولیدی و بخش خصوصی و حتی دولتی شده است و این در حالی است که به گفته مقامات رسمی، دولت 700هزار میلیارد تومان به بانک ها بدهکار است.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عربستان کودکان یمن را می‌کشد و از گروه‌های تروریستی حمایت می‌کند اما حامی تروریسم لقب نمی‌گیرد لکن ایران به خاطر لبیک‌گویی به ندای مظلومان حامی تروریسم معرفی می‌شود.
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: کسانی که در سال ۸۸ مرتکب جرم شدند برای بازگشت به آغوش ملت باید بپذیرند که مجرم بودند و به مردم و نظام هزینه تحمیل کردند و باید به جرم خود اقرار کنند.
نرخ تورم در ۱۲ ماه منتهی به بهمن‌ماه 1395 نسبت به دوازده ماه منتهی به بهمن‌ماه 1394 معادل 8.7 درصد است.
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید گفت: بانک دی در شرایط سختی به سر می برد زیرا صدها میلیارد تومان وام به شرکت هایی که وجود خارجی ندارند، داده شده است.
در حالی کمتر از 30 روز دیگر به آغاز سال جدید باقی نمانده است که قیمت اقلام اساسی عید به صورت چراغ خاموش در حال افزایش است.
در حالی درآستانه عید بیش از هزاران تن پرتقال در شمال ایران در سایه عدم حمایت دولت در دریا ریخته شد که در آخرین ضربه دولت به تولید کننده ایرانی ۶۰۰ هزار تن پرتقال ترکیه در راه ایران است.
رئیس اتاق اصناف همدان با اشاره به اینکه رکود و کسب و کار بد در کف بازار همدان وجود دارد، گفت: بازار همدان ۲ سال با رکود مواجه است.

صفحه‌ها