مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

تازه ترین عناوین

مطالب اجتماعی

به همت گروه جهادی شهید امیدی نهاوند
پخت ۶۰۰ پرس غذای نذری و اطعام نیازمندان در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) توسط دانشجویان جهادی شهرستان نهاوند.
گفتگوی صدای دانشجو با سید یاسر جبرائیلی
سید یاسر جبرائیلی در گفتگو با صدای دانشجو: دانشجویان باید اولویت مسائل کشور را شناسایی کرده و راهکارهای این مسائل را تبدیل به گفتمان کنند.
مجموعه نشینی که محل سکونت افراد فقیر جامعه است، بسترساز یک سری از رفتارهای نامتعارف و غیرمتعادل است. افزون بر آن شرایط اقتصادی نامساعد فعلی کشور ما به این شرایط دامن می زند و باعث تشدید آن می شود.
رابط مشارکت های مردی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کبودراهنگ خبر داد
علی ربانی رابط مشارکت های مردمی شبکه بهداشت و درمان کبودرآهنگ در گفتگو با خبرنگار صدای دانشجو از احداث بیمارستان ٣٠٠ تخت خوابی توسط یک خیر محترم خبر داد و گفت: با ترویج کار خیر و سخاوتمندی افراد میتوان گام بزرگی در مقابله با بحران ها و خدمت به مردم سرزمین عزیزمان ایران برداشت و موجب درس گرفتن آیندگان شد.
خیریه محبین صاحب الزمان (عج) نهاوند یکی از گروههای دانشجویی فعال در امور خیریه است که ابتدا کار خود را با جمع آوری مبلغ ماهیانه هزار تومان آغاز کرد و در حال حاضر توانسته صدها خانواده نیازمند را تحت پوشش خود قرار دهد. خیریه ای که مسئول آن اخیرا موفق به کسب عنوان مددکاراجتماعی نمونه در سطح کشور شده است.
به مناسبت روز پرستار
گفتگوی صمیمانه صدای دانشجو با علی صادقی دبیر انجمن تحکیم وحدت دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان و دانشجوی رشته پرستاری به مناسبت روز پرستار.
عباس صوفی شهردار همدان و هیئت رییسه اعضای شورای شهر در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۲۴ با نمایندگان جمعی از تشکل های دانشجویی دیدار کردند.
در نشست مجازی بررسی طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده؛
نماینده مردم اصفهان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: بحرانی که بر اثر پیری جمعیت بر سر ایران می‌آید یک بحران غیر قابل تصور است کما اینکه بحران‌هایی که الان در مسائل اقتصادی و سلامت در بحث کرونا پیش آمده هم همینطور است.
به همت قرارگاه شهید همدانی
جمعی از دانشجویان استان همدان ظهر امروز با تجمع در کنار مزار پاک شهدای دانشگاه علوم پزشکی همدان، اعتراض خود را به ترور شهید محسن فخری زاده، دانشمند هسته‌ای کشورمان اعلام کردند.
به مناسبت هفته بسیج
حکیمه دباغ با بیان این موضوع که مادرم در تمامی مسائل مدیریت خوبی داشتند، گفت: ایشان همزمان با فعالیت سیاسی، نظامی و کارهای متفاوت دیگر، در خانه یک مادر واقعا مدبر بودند.

صفحه‌ها