مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

تازه ترین عناوین

مطالب اجتماعی

به مناسبت هفته بسیج
حکیمه دباغ با بیان این موضوع که مادرم در تمامی مسائل مدیریت خوبی داشتند، گفت: ایشان همزمان با فعالیت سیاسی، نظامی و کارهای متفاوت دیگر، در خانه یک مادر واقعا مدبر بودند.
خوابگاه متاهلی
مسئول ازدواج و خانواده نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: این نهاد اقداماتی در خصوص توسعه خوابگاه‌های متاهلی آغاز کرده که نیازمند همکاری نهاد‌های مسئول است.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان از آبگرفتگی معابر با بارش‌های شدید باران خبر داد.
صبح امروز ۲۷ آبان در باغ موزه دفاع مقدس به مناسبت سالگرد درگذشت بانوی خستگی ناپذیر همدانی مرضیه حدیدچی دباغ، بزرگداشتی توسط دفتر امور بانوان و خانواده استانداری همدان با همکاری صدا و سیمای مرکز همدان و مرکز حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس همراه با پخش زنده برگزار شد‌.
مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان از سخت‌گیری زیاد بخش‌های اداری کشور در فرآیند کسب‌وکار اظهار نارضایتی کرد و آن را یکی از چالش‌های مهم فعالیت‌شان دانست.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اولویت‌ کمیسیون‌های تخصصی مشخص شده است، گفت: مسیر مجلس برای ایجاد تحول مشخص شده و از این به بعد بر این اساس گام برمی‌داریم.
چه بسا یکسری علت ها باعث کاهش ازدواج در کشور شده است که شاهد حدود ۱۲میلیون جوان مجرد در کشور هستیم، عمده‌ترین علتی که جوانان تمایل به ازدواج ندارند، ازدواج‌های ناموفقی است که در جامعه رخ می‌دهد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در همدان گفت: بسیج دانشجویی مدتی است نهضت مسئله‌محوری و نقش‌آفرینی تخصصی را آغاز کرده که باید این رویکرد در بین دانشجویان دغدغه‌مندی که به دنبال حل مسائل جامعه هستند گفتمان‌سازی و جریان‌سازی شود.
جنبش دانشجویی دانشگاه‌های کشور به مناسبت ۱۳ آبان و روز استکبارستیزی برنامه‌های متنوعی را ترتیب دادند.
حریم رضوی و اطراف آن ظرفیتی بین المللی برای جهان تشیع است تا از فرهنگ رضوی برای معرفی تشیع و اسلام ناب محمدی بهره گیری کرد؛ اما آیا می‌توان ذینفعان بافت اطراف حرم را به چند مسئول استانی محدود کرد؟

صفحه‌ها