گزارش تصویری

به همت گروه جهادی شهید حاج حسین همدانی
مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

 

 

مطالب اجتماعی

رئیس پلیس فتای همدان گفت: نوجوانی که با پیامک جعلی دریافت یارانه ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از حساب شهروندان برداشت کرده بود دستگیر شد.
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از ارسال بیش از ۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ملی کاریکاتور "کودکان جنگ" در همدان خبر داد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان با اشاره به شروع فعالیت‌های کانون با شعار "تابستانتو بساز" به تشریح برنامه‌ها پرداخت.
وزیر علوم گفت: بورس صنعت برای نخبگان، تاسیس صندوق عالی علوم، تاسیس سامانه نظام ایده‌ها و نیاز‌ها بخشی از اقدامات وزارت علوم در دولت شهید رئیسی بود.
وزیر بهداشت با بیان اینکه دولت سیزدهم چهار بیمارستان مجهز اطفال را افتتاح کرده که در عمر کشور بی‌سابقه است، گفت: در این دولت ۱۷ هزار تخت به بهره‌برداری رسیده که تلاش می‌کنیم در افتتاح‌ پروژه‌ها نشان دهیم کار آیت‌الله رئیسی با قوت ادامه دارد.
مدیرعامل انجمن اتیسم همدان از شناسایی هفتگی حداقل سه کودک دارای اختلال طیف اتیسم خبر داد.
مدیر فروردگاه همدان از اعزام حجاج دو استان همدان و کردستان به سرزمین وحی در قالب ۱۴ پرواز از فرودگاه همدان به مقصد جده خبر داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: امروز بخش دندان‌پزشکی بیمارستان کودکان همدان با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد.
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان همدان به دست وزیر بهداشت افتتاح شد.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان گفت: در بیست و ششمین جشنواره تقدیر از خیرین مدرسه‌ساز از ۴۱ خیر مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار تجلیل می‌شود.

صفحه‌ها