به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
مطبوعات همدان

تازه ترین عناوین

مطالب فرهنگی

اختتامیه دهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی کشور با تقدیر از بیش از 48 اثر و نشریه که حائز رتبه‌های برتر محورهای 17گانه بخش آثار برتر، محورهای 14 گانه بخش نشریات برتر و چهار محور بخش ویژه شدند، به میزبانی دانشگاه پیام نور استان همدان برگزار شد.
گفت و گویی صمیمانه با "نازنین زهرا شایگان" دانشجوی علوم ارتباطات دانشگاه جهاد دانشگاهی که در جشنواره ملی سخنوری سفیران بشردوستی موفق به کسب مقام سوم شده است.
مجموعه نشینی که محل سکونت افراد فقیر جامعه است، بسترساز یک سری از رفتارهای نامتعارف و غیرمتعادل است. افزون بر آن شرایط اقتصادی نامساعد فعلی کشور ما به این شرایط دامن می زند و باعث تشدید آن می شود.
مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام‌نور استان :
سعید ظروفی گفت: دانشگاه پیام نور استان همدان امسال میزبان دهمین جشنواره نشریات دانشجویی است که پس از داوری، آثار برتر دانشجویان اعلام خواهد شد.
صبح امروز کتاب بارقه اندیشه که تفسیر کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی رهبر معظم انقلاب از منظر حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌الله شعبانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان همدان است، رونمایی شد.
در ادامه هفته دانشجو
بررسی چالش های کرونایی تشکیلاتی و آموزشی از زبان مسئول خواهران انجمن اسلامی دانشگاه بوعلی سینا استان همدان.
در نشست مجازی بررسی طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده؛
نماینده مردم اصفهان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: بحرانی که بر اثر پیری جمعیت بر سر ایران می‌آید یک بحران غیر قابل تصور است کما اینکه بحران‌هایی که الان در مسائل اقتصادی و سلامت در بحث کرونا پیش آمده هم همینطور است.
به مناسبت هفته بسیج
حکیمه دباغ با بیان این موضوع که مادرم در تمامی مسائل مدیریت خوبی داشتند، گفت: ایشان همزمان با فعالیت سیاسی، نظامی و کارهای متفاوت دیگر، در خانه یک مادر واقعا مدبر بودند.
رئیس دانشگاه استاد فرشچیان گفت: وزارت علوم هنوز مانند گذشته تحت سیطره علوم طبیعی و مهندسی قرار دارد و در آیین‌نامه ارتقای اساتید هیچ جایی برای هنرمندان و شاخص‌های هنری و ادبی باقی نگذاشته است.
به همت گروه های جهادی بسیج دانشجوی استان همدان ۵۰ هزار بسته نوشت افزار ایرانی برای دانش آموزان مناطق کم برخوردار و محروم غرب کشور در حال بسته بندی و آماده شدن می باشد و هفته آینده توزیع خواهد شد.

صفحه‌ها