مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 30. مرداد 1395 - 15:39   |   کد مطلب: 18529
مدرس فدراسیون فوتبال کشور گفت: برگزاری مسابقات ورزشی دانشجویی به صورت جشنواره‌ای خروجی بهتری داشت.

به گزارش صدای دانشجو به نقل از خبرگزاری فارس، فرشته شجاعی ظهر امروز در حاشیه برگزاری جشنواره سراسری ورزش‌های همگانی در جمع ورزشی‌نویسان همدان اظهار کرد: با توجه به اینکه سال نخست برگزاری جشنواره بود اما تیم‌ها با آمادگی قابل قبولی در رشته‌های توپی حاضر شده بودند.

وی افزود: با وجودی که رشته فوتبال سه‌نفره برای نخستین بار در سطح ورزش دانشگاهی برگزار می‌شد و قوانین آن نیز ناشناخته بود اما شاهد رقابت نزدیکی از همه تیم‌ها بودیم.

سرپرست فنی مسابقات گل کوچک جشنواره ورزش همگانی دانشجویان دانشگاه آزاد ادامه داد: در بین 22 تیم حاضر بازیکنان بعضی از تیم‌ها فراتر از انتظار ظاهر شدند و به نوعی در این رقابت‌ها استعدادهای خوبی در این رشته کشف شد.

وی با بیان اینکه برگزاری مسابقات ورزشی دانشجویی به صورت جشنواره‌ای خروجی بهتری خواهد داشت تصریح کرد: به طور حتم با رفع نقاط ضعف از سال‌های آتی می‌توان شرایط بهتری را در برپایی این رویداد شاهد بود.

شجاعی یادآور شد: با توجه به برگزاری جشنواره‌ای این رقابت‌ها برای ایجاد نشاط بهتر بین دانشجویان رشته داژبال می‌تواند اضافه شود تا رقابت‌ها جذاب‌تری را شاهد باشیم.

وی در ادامه در پاسخ به سئوالی که برخی از مربیان تیم‌ها به قضاوت‌ها و حتی قوانین رشته فوتبال سه‌نفره اعتراض داشتند، گفت: داوران هم اشتباهاتی دارند اما نباید هر شکستی را با عوامل بیرونی و داوری توجیه کرد.

مدرس فدراسیون فوتبال کشور گفت: جا دارد از مسؤولان تربیت بدنی دانشگاه آزاد همدان تشکر و قدردانی کنم که میزبانی آنها در حد استانداردهای ملی بود.

وی ادامه داد: امکانات سالن برگزاری مسابقات، خوابگاه و تغذیه در حد مطلوب بود که امیدواریم فدراسیون فوتبال و سازمان مرکزی، دانشگاه آزاد همدان را به عنوان یکی از میزبانان رویدادهای بزرگ ورزشی کشوری لحاظ کنند.

جشنواره ورزش همگانی دانشجویان دانشگاه آزاد سراسر کشور تا دوم شهریورماه و در رشته‌های طناب‌کشی، روپایی، بسکتبال سه نفره، فوتبال گل‌کوچک، دارت، پرتاب آزاد بسکتبال و آمادگی جسمانی به میزبانی همدان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین در جریان خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار