مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 14. بهمن 1395 - 19:27   |   کد مطلب: 19311
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به اینکه وزیر راه به هیأت رئیسه نامه زده و عنوان کرده بود که از بنده برای حضور در نشست بررسی استیضاحم دعوت نکرده بودند لذا یکشنبه هفته آینده نشست بررسی استیضاح وزیر راه مجددا تشکیل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو؛ به نقل از فارس؛ محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره آخرین تصمیمات کمیسیون عمران برای بررسی استیضاح عباس آخوند وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با توجه به نشست هفته گذشته که آخوندی حاضر به حضور در این جلسه نشد لذا جلسه هیأت رئیسه پس از آن یعنی سه‌شنبه هفته گذشته برای بررسی نهایی تشکیل شد.

وی افزود: پس از تصمیمات اعضای کمیسیون عمران صورتجلسه بررسی استیضاح وزیر راه هفته گذشته به هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تقدیم شد که در پی آن آخوندی طی نامه‌ای عنوان کرده بود که از بنده دعوت رسمی در این جلسه نشده بود.

 رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: با توجه به اینکه نمایندگان درخواست‌کننده استیضاح وزیر راه در آخرین نشست بررسی این استیضاح قانع نشده بودند اما ما طبق قانون صورتجلسه را به هیأت رئیس ارسال کرده بودیم اما به دنبال نامه آخوندی، بنابر درخواست هیأت رئیسه مقرر شد جلسه‌ای دیگری برای بررسی این موضوع تشکیل شود که براین اساس یکشنبه پس از تعطیلات مجلس یعنی (24 بهمن ماه 95) این نشست با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و درخواست‌کنندگان استیضاح برگزار خواهد شد.

رضایی کوچی در خاتمه عنوان کرد: فضای کلی مجلس به گونه‌ای است که همین نیامدن وزیر راه در جلسه اخیر به ضررش تمام شد و به استیضاح کنندگان کمک داد.

انتهای پیام/چ

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار