مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 16. آبان 1397 - 17:39   |   کد مطلب: 23319
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: 4 نفر در 7 عملیات انجام شده طی 24 ساعت گذشته توسط آتش‌نشانان همدان نجات یافتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو،محمدرضا بیاناتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع با اشاره به اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات سازمان آتش‌نشانی، اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته 486 تماس در سامانه 125 همدان به ثبت رسید که 7 مورد از تماس‌ها منجر به انجام عملیات شد.

وی با بیان اینکه 15 تماس ثبت شده در سامانه به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی بوده است، گفت: 140 مورد از تماس‌های ثبت شده نیز طی این مدت اشتباه بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان بیان کرد: متأسفانه تماس‌های با هدف ایجاد مزاحمت با 324 مورد بیشترین تعداد تماس‌های ثبت شده را در این بازه زمانی به خود اختصاص داد.

وی به 7 عملیات انجام شده اشاره کرد و افزود: دو عملیات اطفاء حریق و 5 عملیات امداد و نجات طی 24 ساعت گذشته توسط آتش‌نشانان همدان به سرانجام رسید.

بیاناتی تصریح کرد: حریق یک منزل در حصار مطهری و حریق پیک نیک در پشت انبار نفت انجام عملیات اطفاء حریق را به دنبال داشت.

وی ادامه داد: دو مورد نجات افراد محبوس شده در آسانسور در کولانج و آرامگاه بوعلی، نجات حیوانات در کوچه قصابان، حادثه برخورد خودرو با تیر چراغ برق در بلوار فرودگاه و رهاسازی اعضای بدن از داخل فلزات زینتی و زیورآلات در محل ایستگاه 19 نیز انجام عملیات امداد و نجات را به دنبال داشت.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان در پایان خاطرنشان کرد: تعداد 4 نفر در 7 عملیات انجام شده طی 24 ساعت گذشته توسط آتش‌نشانان همدان نجات یافتند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار