مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 11. دى 1397 - 18:22   |   کد مطلب: 23580
رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان از نصب و راه‌اندازی دوربین 360 درجه (چهاروجهی) برای نخستین بار در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، سعید کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اینکه دوربین 360 درجه خاصیت پوشش تصویری چهار سمت را به شکل همزمان دارد اظهار کرد: این دوربین در محور همدان کرمانشاه (سه‌راهی صال آباد) نصب شده است.

وی با بیان اینکه این محور جزو پرترددترین محورهای استان به شمار می‌رود افزود: با توجه به اینکه گردنه‌های اسدآباد و همه‌کسی جزو محورهای مهم استان هستند، نصب دوربین چهاروجهی در این محور ضرورت داشت.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان ادامه داد: برای نصب و راه‌اندازی این دوربین 150 میلیون تومان هزینه شده است.

وی با تأکید بر اینکه با نصب این دوربین گره‌های ترافیکی کاهش می‌یابد یادآور شد: با توجه به ترددهای زیادی که از این محور برای سفر اربعین و سفرهای تابستانی انجام می‌شود، نصب این دوربین می‌تواند در کاهش تلفات جاده‌ای نقش مهمی داشته باشد.

کریمی با اشاره به اینکه سیستم نظارت تصویری یکی از قدرتمندترین ابزار جمع‌آوری اطلاعات لحظه‌ای است خاطرنشان کرد: هم اکنون در استان همدان 20 سامانه نظارت تصویری فعال به بهره‌برداری رسیده است.

منبع: فارس

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار