به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
مطبوعات همدان
تاریخ : 20. دى 1397 - 8:54   |   کد مطلب: 23625
بر اساس این خبر افراد ناشناس به سمت حجت الاسلام مزارعی تیراندازی کرده اند که این حمله ناکام مانده است و حجت الاسلام مزارعی و راننده وی در این تیراندازی اسیبی نرسیده و در سلامت کامل هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو،به نقل از صبح زاگرس عصر امروز خبری در فضای استان کهگیلویه و بویراحمد چرخید که رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد مورد سوءقصد قرار گرفته است.

بر اساس این خبر افراد ناشناس به سمت حجت الاسلام مزارعی تیراندازی کرده اند که این حمله ناکام مانده است و  حجت الاسلام مزارعی و راننده وی در این تیراندازی اسیبی نرسیده و در سلامت کامل هستند.

گفته می شود این تیراندازی از طرف یک خودروی زانتیا سفیدرنگ در خیابان شهید باهنر 5 صورت گرفته است و 24 گلوله به سمت خودروی رئیس کل دادگستری شلیک شده است.

مشاهدات عینی خبرنگار صبح زاگرس نشان می دهد هم اکنون اوضاع تحت کنترل است و فضای آرامی در اطراف دادگستری استان وجود دارد.
گفتی است هنوز نیت افراد شلیک کننده مشخص نیست.

حجت الاسلام غلامرضا مزارعی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بعد از بازگشت از محل کار هنگامی که می‌خواستم از خودرو پیاده شده و وارد منزل شخصی‌ام شوم خودرو را به گلوله بستند.

وی با اشاره به اینکه این حادثه در خیابان باهنر پنج رخ داد، افزود: محافظان بنده و دادستان در جریان جزئیات بیشتر حادثه قرار دارند.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار