مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 13. بهمن 1397 - 10:10   |   کد مطلب: 23740
حمله مسلحانه صبح امروز تروریست ها در نیکشهر منجر به شهادت یک نفر از پرسنل سپاه شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو،به نقل از عصرهامون، بر اساس گزارش روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، صبح امروز در مورخه 13 بهمن ماه 97 عوامل گروهک تروریستی، طی یک ‏اقدام تروریستی به ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیکشهر حمله کردند که در این اقدام تروریستی یک نفر از کارکنان سپاه شهید و ‏پنج نفر مجروح شدند.

تروریست ها از دیوار مجاور اقدام به تیراندازی کردند

محسن گل محمدی دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر در گفت و گو با عصرهامون، اظهار داشت: صبح امروز بر اثر حمله افراد مسلح به ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیکشهر موجب شهادت و زخمی شدن تعدادی از نیروهای این نهاد شد.
 
وی افزود: در این حادثه دو فرد مسلح با عبور از دیوار مجاور اقدام به تیراندازی کرده که در این حادثه یک تن از کارکنان سپاه به نام مرتضی علی احمدی به شهادت رسید و 5تن دیگر نیز مجروح شدند.
 
دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر با تاکید بر اینکه پیگیر دستگیری عاملان این حادثه هستیم، بیان کرد: تمام نیروهای امنیتی برای شناسایی و دستگیری این افراد بسیج شده و به زودی اخبار آن اعلام خواهد شد.
 
وی ادامه داد: در حال حاضر شهر در امنیت کامل قرار دارد و مجروحین این حادثه نیز برای مداوا به بیمارستان اعزام شده اند.
 
گل محمدی با اشاره به اینکه سرنخ های خوبی از عاملان این حمله تروریستی به دست آمده است، تصریح کرد: دستگیری عاملان این جنایت در اولویت کاری همه نهادهای امنیتی و انتظامی قرار داشته و با توجه به سرنخ های به جا مانده به سرعت دستگیر خواهند شد که اطلاعات تکمیلی به اطلاع مردم شریف استان خواهد رسید.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار