مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 30. شهريور 1399 - 10:45   |   کد مطلب: 24150
فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مفتح همدان با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی به دنبال سیطره بر منابع نفتی خلیج فارس است، گفت: ایران اسلامی در مقابل هیچ تهدیدی سکوت نخواهد کرد و در اقدام‌ متقابل پاسخ تهدیدها را با قدرت خواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، محمد سعیدی کیا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان،  عادی سازی روابط کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی را خیانتی آشکاردانست و اظهار داشت: امارات و بحرین در گذشته نیز نقش موثر خود در نا امن سازی و ایجاد تنش در منطقه را به همگان ثابت کرده‌اند.

وی بیان کرد: رژیم صهیونیستی با تلاش و پا فشاری بر برقراری ارتباط با کشورهای حوزه خلیج فارس به دنبال مشروعیت بخشیدن و سر پوش قرار دادن بر روی جنایات خصمانه خود علیه ملت مظلوم فلسطین و نقش خراب کارانه خود در امور دیگر کشورهای منطقه است.

فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مفتح همدان تاکید کرد: امروز مردم تمام کشورهای مسلمان موظفند در برابر ظلم آشکار حکام خود در مقابل ملت مظلوم فلسطین ایستادگی کنند هر چند که اخبار گویای آن است که مردم این کشورها از این اتفاق ننگین رضایت نداشته و در مقابل این ظلم ایستادگی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی به دنبال سیطره بر منابع نفتی خلیج فارس است، گفت: امروزه شاهد خیز برداشتن رژیم صهیونیستی برای تصاحب منابع نفتی کشورهای حاشیه خلیج فارس هستیم موضوعی که احتمال نفوذ نظامی این رژیم جنایتکار در خلیج فارس را قوت می‌بخشد.

سعیدی کیا با بیان اینکه حضور نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرزهای ایران می‌تواند تهدیدی علیه کشورمان باشد، مطرح کرد:  کشورهایی مانند بحرین و امارات باید بدانند که در صورت راه‌یابی نظامی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی به آب‌های خلیج فارس، به نا امن کردن منطقه دامن زده و تبعات این اقدام خبیثانه دامن گیر خود آنها خواهد شد.

وی با تاکید براینکه ایران اسلامی در مقابل هیچ تهدیدی سکوت نخواهد کرد و در اقدام‌ متقابل پاسخ تهدیدها را با قدرت خواهد داد، افزود: حکام کشورهایی همانند امارات و بحرین، بیش از قبل چهره منافقانه خود را برای تمام  مردم آشکار ساختند، بنابراین لازم است از فرصت به وجود آمده برای آشکار ساختن بیش از پیش چهره همدستان این رژیم کودک کش و رسوا کردن آنها استفاده کرد.

فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مفتح همدان مطرح کرد:  با توجه به انتخابات آتی ریاست جمهوری در امریکا و دستان خالی از عملکرد ترامپ در حوزه سیاست‌های خارجی، خوش خدمتی این کشورها به ترامپ امری طبیعی و قابل پیش بینی است.

وی با اشاره به اینکه تنها دستاورد این واقعه را می‌توان در فضای رسانه‌ای و در کارزار انتخابات پیش رو ایالات متحده و رژیم صهیونیستی جست‌وجو کرد، اظهار داشت: با شرایط پیش آمده در آینده‌ای نزدیک امکان تسری دادن این عادی سازی روابط به چند کشور دیگر در این حوزه وجود دارد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار