مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 18. آبان 1399 - 13:04   |   کد مطلب: 24233
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت‌نام دوره فراگیر ارشد این دانشگاه از اواخر آبان ماه تنها از سوی سازمان سنجش انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو،امیرحسین بهروز مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور بیان کرد: موسسات در حال تبلیغ دوره‌های فراگیر به هیچ عنوان مجری رسمی برگزاری دوره‌های کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور نیستند و داوطلبان توجه داشته باشند که پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام نور فقط از طریق شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور و کسب حدنصاب‌های لازم با ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور امکان پذیر است.
وی ضمن هشدار به تمامی داوطلبان تحصیل در دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور افزود: بسیاری از موسسات فراگیر در حال تبلیغ برای جذب دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور هستند که هیچ گونه مجوزی برای برگزاری این دوره‌ها نداشته و تنها تعدادی از این موسسات با کسب مجوز از دفتر آموزش‌های آزاد وزارت علوم، صرفا به عنوان دوره‌های آمادگی اجازه فعالیت دارند.
وی بار دیگر تاکید کرد: ثبت نام و شرکت در این موسسات برای آمادگی دوره‌های فراگیر است و هیچ گونه حقی را برای داوطلب به منظور تحصیل در دانشگاه پیام نور ایجاد نمی‌کند.
بهروز با عنوان اینکه در حال حاضر هماهنگی‌های لازم با سازمان سنجش درخصوص شرایط ثبت نام و موارد امتحانی آزمون در حال انجام است، از داوطلبان خواست اطلاعیه‌های مربوط به این دوره‌ها را از طریق پرتال دانشگاه به نشانی www.pnu.ac.ir و یا سایت سازمان سنجش پیگیری و برای ثبت نام نیز صرفا از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
وی در پایان گفت: ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور مطابق سال‌های گذشته،   ۳۰ هزار نفر در ۱۳۰۰ رشته محل خواهد بود.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار