مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 8. بهمن 1399 - 10:58   |   کد مطلب: 24311
دادستان همدان گفت: پروژه عمرانی پیچ زندان همدان تا حد زیادی با خیلی از معیارهای شهری سازگاری ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، به نقل از خبرگزاری مهر ، حسن خانجانی در گفت و گو با بخش خبری سیمای استانی همدان اظهار کرد: طرحی که در پیچ زندان همدان قرار است ساخته شود انتقادات جدی به آن وارد شده است و با اشکالات متعددی از سوی فعالین در حوزه شهرسازی مواجه شده است.

وی با بیان اینکه در خصوص این پروژه به ما مراجعه شد و ما اقدامات زیادی و تحقیقات و بررسی‌ها را انجام دادیم، ادامه داد: استعلامات گسترده‌ای را از شهرداری، استانداری و فرمانداری انجام دادیم و از قسمتهای مختلفی که در ساخت و ساز و امور مربوط به پروژه‌ها نقش دارند انجام شد.

دادستان همدان با اشاره به اینکه انتقادات توسط مجموعه دادستانی جدی گرفته شده است، افزود: ما این انتقادات را جدی گرفتیم و نشستهای مختلفی با این فعالین برگزار شد و از آنها خواستیم مستنداتی اگر دارند به ما ارائه کنند.

وی با بیان اینکه برخی از این فعالین اجتماعی مطالعاتی داشته‌اند، ادامه داد: ما از آنها خواستیم این مطالعات را در اختیار ما قرار دهند که در حال بررسی هستیم.

خانجانی با تاکید بر اینکه اصل موضوع این است که تا حد زیادی این پروژه با خیلی از معیارهای شهری سازگاری ندارد و در برخی موارد جنبه‌های ترافیکی خیلی مسئله جدی است که ممکن است در سطح شهر ایجاد اشکال کند.

وی با اشاره به اینکه نزدیکی این پروژه به دو بیمارستان مسئله دیگری است که ممکن است ایجاد اشکال کند، افزود: نزدیکی پروژه پیچ زندان به برخی تأسیسات عمومی و امنیتی نیز ممکن است ایجاد اشکال کند و همه این موارد در حال بررسی است تا به تصمیم قطعی برسیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار