مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 15. فروردين 1400 - 10:49   |   کد مطلب: 24341
وزیر علوم درباره برگزاری نحوه برگزاری کلاس‌های تئوری و عملی دانشجویان در روز‌های کرونایی توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، به نقل از خبرگزاری دانشجو، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه در سال جدید برنامه آموزشی دانشگاه‌ها بر اساس تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه می‌یابد، گفت: حضور فیزیکی دانشجویان در دانشگاه‌ها منوط به وضعیت شیوع کرونا ویروس و تصمیم ستاد ملی مقابله با این بیماری است، امیدوارم در سال جدید این بیماری برچیده شود و شاهد حضور فیزیکی همه دانشجویان در محیط دانشگاه‌ها باشیم.

 وزیر علوم ادامه داد: کلاس‌های عملی و آزمایشگاه‌ها در شهر‌های آبی و زرد به صورت حضوری برگزار می‌شود. در این شرایط دانشجویان باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در اتاق‌های تک نفره خوابگاه‌ها اسکان یابند.

وی اظهار داشت: یکی از برنامه‌های خوبی که در سال جدید در نظر داریم این است که خدمات دانشجویی را در سال جدید بیشتر کنیم و اقدامی که در این زمینه انجام می‌شود، این است که سازمان امور دانشجویان در دانشگاه‌ها شعبه مستقیم ایجاد کند و معاونت‌های دانشجویی عملا به واحد این سازمان تبدیل شوند.

غلامی تاکید کرد: حضور دفاتر سازمان امور دانشجویان در دانشگاه‌ها موجب می‌شود که خدماتی که سازمان از تهران ارائه می‌دهد به واحد‌ها واگذار کند تا این واحد‌ها با سرعت بیشتر و بررسی‌های دقیق‌تر خدمات را به دانشجو ارائه بدهند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار