به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
مطبوعات همدان
تاریخ : 13. تير 1401 - 9:11   |   کد مطلب: 24743
مراسم تکریم و معارفه دبیر و اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دفتر تحکیم وحدت دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور جمعی از مسئولان این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو،  مراسم تکریم و معارفه دبیر و اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان، دفتر تحکیم وحدت دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور مسئولان این دانشگاه برگزار شد.

حجت الاسلام کاظمی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی همدان در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش‌های اعضای این تشکل دانشجویی فعال اظهار داشت: دانشجویان باید قدر این فعالیت‌های دوران دانشجویی را بدانند.

کاظمی گفت: داشتن دقت، تغقل و شجاعت در کنار رعایت ضوابط قانونی و اخلاقی در انجام فعالیت‌های دانشجویی همواره باید مد نظر دانشجویان باشد.

در ادامه این مراسم علی صادقی دبیر سابق تشکل انجمن اسلامی دانشجویان تحکیم وحدت به ارائه گزارش عملکرد این تشکل دانشجویی طی دوران فعالیت خود پرداخت و علی رمضانی دبیر جدید هم به برنامه‌های پیش روی این مجموعه اشاره‌ای اجمالی داشت.

پایان بخش این مراسم تکریم و قدردانی از دبیر و اعضای پیشین شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان تحکیم وحدت بود.

گفتنی است، در این مراسم حجت الاسلام فرهانیان، معاون نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی همدان، فضائلی، معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه، و اسدی، رئیس جهاد دانشگاهی کرستان و جمعی دیگر از مسئولان این دانشگاهی همدان حضور داشتند.

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین اخبار