مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 24. آبان 1401 - 15:41   |   کد مطلب: 24807
جشنواره "ابر و باد" برای افراد فاقد اینترنت پرسرعت و افرادی که مایل به ارتقای سرعت سرویس برای انجام فعالیت ها با حجم ترافیک بالا هستند، فرصتی استثنایی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو،

شرکت مخابرات کمپین "ابر و باد" را در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان در بخش های مختلف و معرفی سرویس های متنوع و جذاب برای مشتریان با مزایای استثنایی برای مشتریان فاقد اینترنت پرسرعت یا افرادی که مایل به ارتقای سرعت سرویس برای انجام فعالیت ها با حجم ترافیک بالا هستند، از ۱۷ آبان ماه ۱۴۰۱ ارائه شده است.
در این کمپین سرویس هایی با فناوری های مختلف شامل، سرینو ( VDSL) و تانوما (FTTH) با سرعت های مختلف از ۸ مگابیت بر ثانیه تا ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه با حجم ترافیک بالا ارایه شده است.مشتریان می توانند از میان سرویس های مختلف کمپین با حجم های متنوع و حتی شیوه پرداخت دلخواه ، سرویس مورد نظر را انتخاب و خریداری کنند

مزایای این کمپین، شامل ارائه مودم رایگان برای یکی از سرویس هایFTTH ،ارائه سرویس های با حجم ترافیک بالا ،سرعت و کیفیت بسیار بالای سرویس های ارایه شده و امکان انتخاب بستر مورد نیاز از طرف مشتری با توجه به نیازهای آنان از بین تکنولوژی‌های FTTH/ VDSL  است. تنوع در نوع پرداخت (پیش پرداخت و پس پرداخت) ، ارائه سرویس های اختصاصی برای هرکدام از بستر های FTTH,VDSL   ، سرعت سرویس حداکثر تا ۳۰۰ مگابیت نیز از دیگر مزایای کمپین ابر و باد است.

مشتریان می توانند این سرویس ها را از طریق مراکز مخابرات، سامانه ۲۰۲۰، پنل کاربری مشتریان و تماس آوت باند ۲۰۲۰ و یا با مراجعه به سایت hamedan.tci.ir پورتال منطقه همدان دریافت کنند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار