مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 27. خرداد 1403 - 12:48   |   کد مطلب: 25167
رئیس سازمان صدا و سیما گفت: محورهای مناظرات انتخاباتی به گونه‌ای طراحی شده که اساسا برنامه‌محوری نقطه کانونی برنامه‌های نامزدها باشد و امکان ورود به حواشی و بداخلاقی‌های انتخاباتی به حداقل برسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو،پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به اقدامات این سازمان برای کاهش بداخلاقی‌های انتخاباتی در مناظرات نامزدها گفت: در این باره ما پیشنهاداتی را به کمیسیون محترم بررسی تبلیغات ارائه کردیم و علاوه بر آن برنامه و محورهای مناظرات به گونه‌ای طراحی شده که اساسا برنامه محوری در نقطه کانونی برنامه‌های نامزدهای محترم باشد و امکان ورود به حواشی و ورود به بداخلاقی‌های انتخاباتی به حداقل برسد.
وی اظهار داشت: نامزدهای محترم یک جزئی از فرآیند تضمین سلامت انتخابات هستند و حتما هواداران آنها و برخی فعالان در فضای مجازی که با ادعای حمایت از نامزدها اقدام به تخریب، لجن‌پراکنی و آلوده‌سازی فضای سالم تبلیغات انتخاباتی می‌کنند، جز دیگری از این فضا هستند و حتما باید مورد توجه نهادهای نظارتی و مسئول قرار گیرد.
جبلی ادامه داد: ما حتما به سهم خود تلاش می کنیم با طراحی برنامه‌ها و سوالات و پیشنهاداتی که ارائه دادیم در کاهش این پدیده‌های ناشایست به مردم عزیز کمک کنیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار