مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 19. دى 1395 - 11:07   |   کد مطلب: 18935
مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان همدان گفت: اطلاعیه ای در خصوص اصلاح مبالغ قبوض گاز مصرفی اعلام نشده است.
عدم ابلاغ اطلاعیه وزارت نفت برای اصلاح مبالغ گاز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، به نقل از نافع، در حالی که بر اساس مصوبات و تصمیمات اولیه مجلس و دولت در دوره نهم مجلس و دهم دولت برای اجرای قانون هدف مندی یارانه ها قرار بود با افزایش قیمت های انرژی حتما همراه با یک سری ملاحظات برای برخی امور همچون عدم افزایش در فصل سرما برای مناطق سردسیر باشد میبینیم که در دولت یازدهم این مسئله هم دستخوش اما و اگرهایی شده است.

 

براساس دستور وزیر نفت در فصل سرما مناطق سردسیر بایستی در محاسبه قیمت گاز از فرمولهای گذشته پیروی کنند اما قبوض گاز مشترکین خبر از اتفاق دیگری می دهد.

 

برای بررسی موضوع در همین زمینه مکاتبه ای را با شرکت گاز استان همدان داشته ایم.

 

مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان همدان در خصوص تغييرات جديد قيمت‌گذاري گاز خانگي ومصوبه دولت براي فروش گاز بیان داشت: طبق مصوبه هیأت محترم دولت، از تاریخ سوم مهر ماه سال جاری قیمت گاز در بخش های خانگی، تجاری و صنایع جزء در فصل گرم 1500 ریال می باشد.

 

با توجه به بالا رفتن بار مالي قبوض گاز در برخي از شهرها و استان‌هاي سردسير کشور، اخيرا با موافقت بيژن زنگنه وزير نفت در برخي از شهرها فرمول جديد قيمت گذاري گاز به حالت قبل بازگشته است.

احمد ربیعیان پیرامون این موضوع در استان بیان داشت: در مصاحبه اخیر وزیر نفت، اعلام شد که مبالغ اصلاح خواهد شد که هنوز اطلاعیه ای ابلاغ نشده است که اگر اعلام گردد، در قبوض اعلام شده و تعدیل آن نیز محاسبه و اعلام میگردد.

 

وی در پایان اظهار داشت : قیمت گاز در فصل سرد نسبت به سال قبل هیچ گونه تغییری نداشته است.

 

انتهای پیام/چ

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار