مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 6. شهريور 1396 - 21:47   |   کد مطلب: 22145
کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی اعلام کرد.

لیگ برتر فوتبال:
*دیدار دو تیم پدیده خراسان و استقلال خوزستان در هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال برگزار و از سوی بهروز مکوندی، مربی تیم استقلال خوزستان تخلفاتی مبنی بر شکستن نیمکت و اعتراض به تصمیمات داوری که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
بهمن روشنایی، سرپرست تیم استقلال خوزستان نیز به خاطر اهانت به داور چهارم بازی که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
حسین سلطانی مهر، تدارکات تیم استقلال خوزستان به دلیل توهین به بازیکن تیم حریف و تیم داوری که منجر به اخراجش شد، از همراهی تیمش به مدت یک جلسه محکوم است.
تیم استقلال خوزستان نیز به دلیل توهین تماشاگرانش به تیم داوری و محمدرضا خلعتبری، بازیکن تیم پدیده خراسان، به 50 میلیون ریال جریه نقدی محکوم شد.
*دیدار دو تیم پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان در هفته چهارم برگزار و از سوی مظفر نادری، تدارکات تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین مسابقه بدون اجازه داور که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی با توبیخ کتبی کمیته انضباطی رو به رو شد.
همچنین مهرداد فرقانی از عوامل باشگاه صنعت نفت آبادان که قصد ورود به رختکن تیم را داشته و مجوز لازم را در اختیار نداشته و به نماینده فدراسیون نیز اهانت کرده است، وی به سه جلسه از همراهی تیم خود به استادیوم محل برگزاری مسابقات تیم مربوطه محروم است و باید 20 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
*تیم سپاهان اصفهان به دلیل توهین تماشاگرانش به تیم داوری و بازیکن تیم مقابل، حمله به اتوبوس تیم سپید رود رشت و ایراد صدمه و خسارت (مسبوق به سابقه) در دیدار هفته چهارم برابر سپید رود رشت طبق بند 3 ماده 76 آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی و اقدام به جلوگیری از فحاشی و رفتار زننده تماشاگرانش مواجه شد. این تیم باید 150 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.(این رای قابل تجدید نظر است)
*تیم صنعت نفت آبادان به دلیل تخلفات تماشاگران به داور در دیدار هفته چهارم برابر ذوب آهن اصفهان باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
* تیم استقلال تهران در هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر به مصاف تیم پدیده خراسان رفت که در این بازی تماشاگران تیم استقلال تهران اقدام به فحاشی به سرمربی تیم خودی و پرتاب بطری آب پس از پایان مسابقه(مسبوق به سابقه) کرده اند. این تیم به پرداخت 150 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)
لیگ برتر فوتسال:
*دیدار دو تیم مقاومت قرچک و گیتی پسند اصفهان برگزار و از سوی تماشاگران تیم مقاومت قرچک تخلفاتی نسبت به عوامل تیم مقابل صورت گرفت. این تیم به توبیخ کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
کمیته انضباطی اعلام کرد چنانچه در مسابقات بعدی تخلفاتی از سوی تماشاگران این تیم گزارش شود، یقینا برابر مقررات و تشدید تنبیهات، مسابقات خانگی تیم بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.
لیگ برتر فوتبال ساحلی:
*دیدار دو تیم شهرداری تبریز و پارس جنوبی برگزار و از سوی قصاب- مسئول کمیته فوتبال ساحلی استان آذربایجان شرقی تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین مسابقه، بیرون کشیدن تیم که سبب وقفه در برگزاری بازی شد و فحاشی به داور و نیمکت مقابل رخ داد. وی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
تیم شهرداری تبریز به خاطر تخلف تماشاگرانش و فحاشی به تیم مقابل و اهانت به نماینده فدراسیون، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
*سید حسن میرحسینی- سرپرست تیم گلسا پوش یزد به دلیل اعتراض و اهانت، فحاشی، رفتار زننده و تهدید داور مسابقه که این امر سبب تحریک تماشاگران تیم میزبان و ایجاد تشنج در مسابقه تیم های مقاومت گلسا پوش یزد و شهریار ساری شد، به شش جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت 30 میلیون جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)
همچنین تیم گلسا پوش یزد به خاطر تخلفات تماشاگرانش نسبت به داوری و تیم مقابل باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
کلیه آرای فوق قطعی است.

انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

آخرین اخبار