مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 12. آبان 1396 - 20:34   |   کد مطلب: 23105
دانشجویان دانشگاه صدا و سیما خطاب به حجت الاسلام محمدیان:
نفوذ یعنی چند روز مانده به اربعین در دانشگاه صدا و سیما اردوی شمال می‌گذارند
جمعی از دانشجویان دانشگاه صدا و سیما خطاب به رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نوشتند: نفوذ یعنی چند روز مانده به اربعین در دانشگاه صدا و سیما اردوی شمال می‌گذارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، جمعی از دانشجویان دانشگاه صدا و سیما خطاب به رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها نوشتند: نفوذ یعنی سپردن گلوگاه سازمان صدا و سیما به دست کسانی که یک شبه گزینش را لغو میکنند و چند روز مانده به اربعین اردوی شمال می گذارند.

متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین محمدیان
ریاست محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها
سلام علیکم

ضمن عرض ادب و احترام همانطور که مستحضر هستید دانشگاه صدا و سیما به عنوان قلب تپنده این سازمان وظیفه خطیر تربیت و پرورش نیروی انسانی کارآمد و انقلابی را، برای بزرگترین رکن رسانه‌ای جمهوری اسلامی ایران بر عهده دارد. از این رو این دانشگاه همیشه مورد هجوم و لطمه بدخواهان و دشمنان انقلاب اسلامی بوده است تا بتوانند از این طریق خللی در کار سازمان ایجاد کنند. اما به لطف خدا و حمایت‌های رهبر معظم انقلاب و همت مدیران ارشد سازمان صدا و سیما، این دانشگاه همیشه مورد توجه قرار داشته است، اما برخی موارد پیش آمده در ماه‌های اخیر نگرانی‌ها نسبت به قلب تپنده رسانه ملی را مضاعف کرده و همین موجب شد تا نکاتی را با حضرتعالی درمیان بگذاریم:

۱ -همان گونه که مستحضرید سازمان صداوسیما قرارگاه مقدم و فعال مقابله با جنگ نرم است؛ بزرگ‌ترین سرمایه سازمان صدا و سیما به عنوان یک سازمان رسانه‌ای در جنگ نرم نیروی انسانی آن است، دانشگاه صدا و سیما به عنوان اصلی‌ترین و تن‌ها مرکز تربیت نیروی انسانی برای سازمان صدا و سیما تعریف شده است. با این همه در جذب دانشجویان جدید به صورت یک شبه گزینش، تحقیقات محلی و مصاحبه عقیدتی و سیاسی حذف گردید. اساتید معارف حق ورود در جلسات مصاحبه دانشجویان ورودی جدید را نیافتند و اساتید انقلابی از جلسات مصاحبه حذف گردیدند. گرچه پیش از این تذکرات لازم به مسئولان محترم داده شد، اما امروز وضعیت فرهنگی در دانشگاه و تغییرات آن نسبت به ترم‌های گذشته بسیار نگران کننده است.

۲ - علی رغم توصیه‌های رهبر معظم انقلاب به دکتر علی عسکری ریاست محترم سازمان صدا و سیما برای جذب، تربیت و حفظ نیروهای انقلابی و با وجود دستورات ریاست محترم سازمان صدا و سیما، اما عملکرد چند ماه اخیر برخی از مدیران میانی در منابع انسانی سازمان صدا و سیما و دانشگاه در تعلل و کندی جذب فارغ التحصیلان و موانع بی شمار ایجاد شده بر سر راه فارغ التحصیلان متعهد و انقلابی دانشگاه صدا و سیما، موجب دلسردی و خروج این نیرو‌ها از دانشگاه و سازمان گردیده است. بدیهی است. تعلل بیشتر در بکارگیری نیروهای انقلابی و گماشتن آن‌ها در پست‌های غیر مرتبط منجر به خروج نخبگان انقلابی از سازمان صدا و سیما می‌شود که این خود خدای ناکرده راه را برای ورود افراد غیر متخصص و غیر انقلابی به سازمان صدا و سیما باز می‌کند.

۳ -با وجود تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب در چند وقت اخیر بر توجه به نیروهای انقلابی، اما تغییرات مدیریتی در دانشگاه صدا و سیما مسیر دیگری را طی کرد و در دوره جدید معاونین انقلابی و کارامد دانشگاه صدا و سیما یکی پس از دیگری حذف گردیدند و خبرهای رسیده حاکی است اندک مدیران انقلابی باقی مانده هم در روزهای آینده برکنار شوند. امروز وضعیت در دانشگاه صدا و سیما به جایی رسیده که معاونت فرهنگی و دانشجویی در آستانه اربعین حسینی و ماه صفر که تمامی دانشگاه‌ها و دانشجویان در سراسر کشور در حال عزیمت به سوی کربلا و پیاده روی اربعین حسینی هستند قرار است اردوی شمال را برگزار کند.

۴ -بر هیچکس پوشیده نیست که سازمان صدا و سیما و رسانه از مراکز حساس و مهم جمهوری اسلامی است؛ و قطعا نفوذ در این سازمان برای غرب اهمیت بسزایی دارد؛ و قطعا امروز ما در جنگ با غرب هستیم، یک جنگ فرهنگی تمام عیاروقطعا دانشگاه سازمان گلوگاه استراتژیکی است. اما متاسفانه عناصر سست بنیاد امروز تنگه را ر‌ها کرده‌اند، تنگه احد که ر‌ها شود دشمن از پشت حمله خواهد کرد، از درون متلاشی خواهد کرد؟! دندان رسول دین خواهد شکست. نفوذ یعنی سپردن گلوگاه سازمان صدا و سیما به دست کسانی که یک شبه گزینش را لغو میکنند و چند روز مانده به اربعین اردوی شمال میگذارند... نفوذ یعنی همین جریان خزنده‌ای که سازمان صدا و سیما را به لپه پرتگاه خواهد برد!
با تشکر

انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

آخرین اخبار