مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 26. دى 1397 - 12:36   |   کد مطلب: 23658
با پایان یافتن دور دوم بازی های مرحله گروهی جام ملت های 2019 آسیا در امارات، می توان نگاهی به بهترین ها و بدترین های جام تا اینجای کار انداخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو،با پایان یافتن دور دوم بازی های مرحله گروهی جام ملت های 2019 آسیا در امارات، می توان نگاهی به بهترین ها و بدترین های جام تا اینجای کار انداخت.

اوج گیری قطری ها
المعز علی مهاجم تیم ملی فوتبال قطر در مقابل کره شمالی 4 گل به ثمر رساند و در بازی قبل تیمش مقابل لبنان نیز یک گل به ثمر رساند و با 5 گل زده بهترین گلزن این تورنمنت است. سردار آزمون از ایران و الدور شاموردوف از ازبکستان مردان 3 گله این تورنمنت هستند تیم ملی فوتبال قطر در دیدار مقابل کره شمالی توانست با نتیجه پر گل ۶ بر صفر به برتری برسد و عنوان مقتدرانه‌ترین پیروزی را به خود اختصاص دهد. قطر با ۲ گلی که در مقابل لبنان به ثمر رسانند با ۸ گل زده بهترین خط حمله این تورنمنت را تا به اینجای کار به خود اختصاص داده است. تیم ملی فوتبال ایران با ۷ گل، عراق و ازبکستان با ۶ گل پشت سر تیم قطر قرار دارند. اکرم عفیف هافبک ۲۲ ساله تیم ملی فوتبال قطر در بازی مقابل تیم ملی کره شمالی که با برد پر گل ۶ بر صفر قطری‌ها همراه بود ۳ پاس گل داد. او در بازی قبل تیمش هم یک پاس گل داده بود و در انتهای دور دوم با ۴ پاس گل بهترین پاسور این تورنمنت است. نزدیک‌ترین بازیکن به هافبک قطری‌ها شاندونگ لیونگ از چین است که ۳ پاس گل داده است.

کره شمالی بی دفاع
تیم ملی فوتبال کره شمالی با ۲ شکست پر گل مقابل عربستان و قطر بدترین نتیجه را بین تیم‌های حاضر گرفته است و با ۱۰ گل خورده ضعیف‌ترین خط دفاعی این تورنمنت را دارد. پشت سر کره شمالی تیم فوتبال یمن با ۸ گل خورده، ترکمنستان با ۷ گل خورده ضعیف‌ترین خطوط دفاعی را دراین تورنمنت در اختیار دارند.

مثلث مستحکم دفاعی
تیم‌های فوتبال ایران، عربستان، کره جنوبی و قطر در ۲ بازی ابتدایی خود توانستند دروازه خود را بسته نگه دارند و هنوز گلی دریافت نکرده اند تا عنوان بهترین خطوط دفاعی را به خود اختصاص دهند.

درخشش سنگربان کره جنوبی
کیم سئونگ جیو دروازه بان تیم ملی کره جنوبی در 2 بازی ابتدایی تیمش توانسته دروازه شان را بسته نگه دارد و در بین دروازه بانان حاضر در جام عملکرد بهتری داشته است. دروازه بانان تیم های ایران، عربستان و قطر نیز در 2 بازی ابتدایی کلین شیت کرده اند اما تیم های رقیب آنها در خط حمله عملکرد چندان خوبی نداشتند و می توان گفت کیم سئونگ جیو بهترین عملکرد داشته است.

بورکمانس،سرمربی بلژیکی موفق اردن
تیم ملی فوتبال اردن با هدایت فیتال بورکمانس بلژیکی در بازی اول مقابل تیم ملی استرالیا مدافع عنوان قهرمانی با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید و در بازی دوم نیز تیم خوب سوریه را با نتیجه ۲ بر صفر پشت سر گذاشت تا تنها تیمی باشند که اول شدنشان را در گروه قطعی کرده است.

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین اخبار