مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 1. مرداد 1399 - 13:42   |   کد مطلب: 24082
وزیر کشور با بیان اینکه وزارت بهداشت، علوم و آموزش پرورش متفق بودند که کنکور در زمان خود برگزار شود، گفت: قرار شد به‌جای دو روز در چهار روز برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو،عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور ظهر امروز در پایان بیست و هفتمین جلسه کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا و در جمع خبرنگاران، گفت: شش دستور در این جلسه بررسی شد و مهمترین بحث تعیین تکلیف مراسم دهه محرم بود و قرار شد سازمان تبلیغات، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و وزارت بهداشت نظرات خود را بدهند تا بررسی کنیم.

وی افزود: امروز مصوبه‌ای را در این جلسه داشتیم و امیدواریم امسال بتوانیم مراسم های بزرگداشت سید الشهداء(ع) را داشته باشیم.

رحمانی فضلی ادامه داد: همچنین امروز وزارت بهداشت، علوم و وزارت آموزش و پرورش متفق بودند کنکور در زمان خود برگزار شود اما قرار شد به‌جای دو روز در چهار روز برگزار شود.

وزیر کشور اظهار داشت: برای انتخابات مرحله دوم مجلس یازدهم که قرار بود ۲۱ شهریور برگزار شود، وزارت بهداشت نظر بر برگزار نشدن را داشت، اما قرار شد با پروتکل‌هایی که وزارت بهداشت می‌نویسد، تصمیم گیری شود.

 

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار