نمایش 1 - 10 از 650
بار دیگر شاهد نفوذ فرهنگ غربی از طریق فضای مجازی در جامعه ایرانی اسلامی هستیم، این بار با ترویج خوراک حرام سفره هایمان را نشانه گرفته اند.
غزاله حکمی
از زبان مدافعین سلامت
یادداشتی از سوی کادر درمان برای مخاطبین صدای دانشجو حاوی دردودل و مطالبات شنیده نشده ایشان.
بر اساس طرح اقدام راهبردی به منظور لغو تحریم ها غنی سازی ۲۰ درصد آغاز شد .تا اینکه در ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ معاونت سیاسی وزارت امور خارجه در طی نامه ای به آژانس بین المللی انرژی اتمی غنی سازی ۶۰ درصد را اعلام کرد.
مائده جمشیدی
مجموعه نشینی که محل سکونت افراد فقیر جامعه است، بسترساز یک سری از رفتارهای نامتعارف و غیرمتعادل است. افزون بر آن شرایط اقتصادی نامساعد فعلی کشور ما به این شرایط دامن می زند و باعث تشدید آن می شود.
پوریا بیگدلی
تحلیل نوشت
یادداشت مسئول هسته بین الملل بسیج دانشجویی استان همدان، امیرحسین کشاورزیان
امیرحسین کشاورزیان
مرتضی عبدولی خرسند
تغییر نگرش در سبک تشکیلاتی متناسب با کرونا / تشکیلات باید متناسب با نیازها و اقتضائات زمانی و مکانی باشد.
مرتضی عبدولی خرسند
از کاهش قیمت دلار در روز تعطیل تا ترخیص کالاهای انبار شده در بنادر، بوی اعتماد به آمریکا به مشام مردم مظلوم‌ سرزمینم میرسد و گویی این بار معیشت مردم گروی #دیپلماسی_ذلت_اصلاحات شده.
فاطمه مهدی
چه بسا یکسری علت ها باعث کاهش ازدواج در کشور شده است که شاهد حدود ۱۲میلیون جوان مجرد در کشور هستیم، عمده‌ترین علتی که جوانان تمایل به ازدواج ندارند، ازدواج‌های ناموفقی است که در جامعه رخ می‌دهد.
دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجائی یکی از آن بهترین مراکزی است که در کشور برای مسائل فرهنگ و مانند اینها به وجود آمده. باید این جور باشد که حتی یک معلم از غیر این مسیر وارد آموزش پرورش نشود. ما دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجائی را جوری ظرفیت سازی کنیم و جوری سازماندهی کنیم که همه ی معلمین به قدر کفایت بیایند از اینجا عبور کنند و وارد آموزش و پرورش بشوند.
مریم سامانلو
مبل و منبت ملایر، صنعتی که پس از ثبت جهانی شدن در این شهر ، با شیب تندی مسیر صعودی پیشرفت را دنبال کرد .اما اکنون در سایه کم توجهی و عدم پیگیری مسئولین و فعالان این صنعت از ظرفیت های موجود و مشکلات آن ، از جایگاهی که انتظار می رفت به آن برسد فاصله گرفته است.
سحر روستایی

صفحه‌ها