نمایش 1 - 10 از 616
رئیس کل بانک مرکزی طی یادداشتی از سودجویی‌ موسسات مالی غیرمجاز پرده برداشت و تاکید کرد که این بانک عزم دارد که معضل فعالیت این موسسات را یکبار و برای همیشه حل کند.
وزارت نفت دولت محترم یازدهوزارت نفت دولت محترم یازدهم با عقد قرارداد جدید با شرکت توتال فرانسه افتخار دیگر در صفحه زرین اعتدال و اصلاحات زدنند.م با عقد قرارداد جدید با شرکت توتال فرانسه افتخار دیگر در صفحه زرین اعتدال و اصلاحات زدنند
فیلم سینمایی "مادر قلب اتمی" اثر علی احمد زاده که بعد از توقیف بالاخره اجازه اکران گرفت، فیلمی است که می خواهد متفاوت باشد و این تفاوت را با روایت پست مدرنش ثابت می کند.
عالیجنابان جریان مذکور، بعدها برای توجیه و استتار این تغییر و دگردیسی سیاسی، نام این پشتک واروی جناحی را اعتدال گذاردند.
مرصادنیوز: سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وينسنس امريكا به مسافران مظلوم، بي‌دفاع و كودكان هواپيماي مسافربري جمهوري اسلامي ايران فرا رسيد و به همين بهانه هرسال ابعاد جديدي از اين جنايت هولناك، تعمدي و ضدانساني امريكايي‌ها عليه ملت ايران روشن مي‌شود.
«ظاهرا آقای روحانی و برخی دوستان «تازه اعتدالی‌اش» می‌خواهند کشور را به هم بریزند».
دانشجو باید جریان ساز باشد ، جریان ساز در راستای رسیدن به آرمان های انقلاب و امام و رهبری تا بتواند جامعه را به سوی تمدن اسلامی بکشاند.
اکنون سخن از گزینه‌هایی همچون سید محمود حسینی، محمدجعفر صرامی، محمد زمانی قمی و حسین سیستانی برای تصدی استانداری اصفهان به میان آمده است که همه گزینه‌ها اصلاح‌طلب یا حامی دولت هستند.
ما شهروندان منطقه اسلامشهر شهرستان همدان از مسولین دولت در استان اعم از استاندار و معاونت امنیتی سیاسی و دستگاه های دولتی مربوطه درخواست داریم که توجه ویژه به امنیت و آسایش این منطقه داشته باشند .
سقوط امروز بورس تهران نشان می دهد نه تنها امنیت که حتی نانمان راهم، مدیون مدافعان حرم هستیم!

صفحه‌ها