نمایش 1 - 10 از 621
یادداشت:
انسانى كه ايمان ندارد، محورى براى حركت خود نميتواند پیداکند و‌سردرگم است. انسانى كه از احساس عاشقانه و عميق قلبى برخوردار نيست، نميتواند اين حركت را ادامه دهد و استمرار بخشد پس روحیه لطیف و‌رئوف و‌قلبی که برای مظلوم میتپد الزامی است.
آتش به اختیار که باشی، برد آتشت به دم و دستگاه و تجهیزاتت نیست به هیاهو و سر و صدای بوق و رسانه هم نیست. به ریزی و درشتی کار هم ارتباطی ندارد.
با مقایسه تهران ٨٤ و ٩٦ متوجه تهران جدیدی می‌شوید که در کنار مدیریت قالیباف با تلاش بی حد و اندازه ایشان که روز کاریشان از نماز صبح تا پاسی از شب بود، رنگ و بوى مدرنیت نیز به خود گرفته است.
این روزها پدیده‌هایی در حال شکل‌گیری است که برای هر مخاطب هوشیاری بسیار تأمل برانگیز و جالب است.
هنگامی‌که بدعهدی‌های آمریکا یادآوری می‌شود برخی میگویند مگر جز برجام چاره‌ای بود؟ آن‌ها به این نکته توجه ندارند که منظور از برجام چندین صفحه مطلب بی‌خاصیت و غیر اجرایی وبی اثر بر مشکلات کشور نبود .
رئیس کل بانک مرکزی طی یادداشتی از سودجویی‌ موسسات مالی غیرمجاز پرده برداشت و تاکید کرد که این بانک عزم دارد که معضل فعالیت این موسسات را یکبار و برای همیشه حل کند.
وزارت نفت دولت محترم یازدهوزارت نفت دولت محترم یازدهم با عقد قرارداد جدید با شرکت توتال فرانسه افتخار دیگر در صفحه زرین اعتدال و اصلاحات زدنند.م با عقد قرارداد جدید با شرکت توتال فرانسه افتخار دیگر در صفحه زرین اعتدال و اصلاحات زدنند
فیلم سینمایی "مادر قلب اتمی" اثر علی احمد زاده که بعد از توقیف بالاخره اجازه اکران گرفت، فیلمی است که می خواهد متفاوت باشد و این تفاوت را با روایت پست مدرنش ثابت می کند.
عالیجنابان جریان مذکور، بعدها برای توجیه و استتار این تغییر و دگردیسی سیاسی، نام این پشتک واروی جناحی را اعتدال گذاردند.
مرصادنیوز: سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وينسنس امريكا به مسافران مظلوم، بي‌دفاع و كودكان هواپيماي مسافربري جمهوري اسلامي ايران فرا رسيد و به همين بهانه هرسال ابعاد جديدي از اين جنايت هولناك، تعمدي و ضدانساني امريكايي‌ها عليه ملت ايران روشن مي‌شود.

صفحه‌ها