نمایش 1 - 10 از 628
یادداشت:
مطالبات دانشجویان انقلابی همدان از شهردار جدید به عنوان طلایه داران رسیدگی به نیاز های جامعه در همه ی سطوح است.
یادداشت:
اربعین وزیارت امام حسین (ع) که تجدید پیمان عاشقان الهی با ولایت است؛چرا باید به موقعیتی برای سهم خواهی فرصت طلبان تبدیل شود؟
یادداشت/رسول شکری نیا
امروز مصادف است با سالگرد شهادت شهيدسرافراز و مجاهدفي سبيل الله، بسيجي مخلص و ولايتمدار، پاسدار و طلبه جوان و اولين فرمانده بسيج و سپاه در كرمانشاه سردار سرلشكر سيد محمد سعيد جعفري كه با هوشمندي سازمان بسيج مستضعفين به عنوان شهيد شاخص سال ۹۶ كشور انتخاب و معرفي شده است.
یک بازی سیاسی علیه کلیت نظام جمهوری اسلامی آغاز شده است و در این بازی نقطه مقابل ایران، اروپا و امریکا با نقش‌های متفاوت ایستاده‌اند.
یادداشت:
همزمان با نزدیک شدن به اربعین و ازدحام و تراکم جمعیت مشکلاتی به وجود میاید و این امر طبیعی است. مشکلاتی که به راحتی میتواند کام زائران امام عاشقان را تلخ کند که این همه از ضعف مدیرتی مسئولین امر می باشد.
شهید بشیری
شب داشت به نیمه می رسید که سرم را گذاشتم روی پتوکه حکم بالش راداشت بخوابم ،تا چشمانم را بستم ،رفتم به فکر اینکه نکند ،نفر بعدی محمد حسین باشد،
یادداشت:
در روزگاری که ۱۸کشور غربی عربی که همه با هم قسم شده بودند و صدام یزید کافر را عروسک خیمه شب بازی خود ساخته بودند تا بدون هیچ مشکلی مسلط بر ایران اسلامی شوند و انقلاب نو پا را از میان بردارند.
یادداشت:
انسانى كه ايمان ندارد، محورى براى حركت خود نميتواند پیداکند و‌سردرگم است. انسانى كه از احساس عاشقانه و عميق قلبى برخوردار نيست، نميتواند اين حركت را ادامه دهد و استمرار بخشد پس روحیه لطیف و‌رئوف و‌قلبی که برای مظلوم میتپد الزامی است.
آتش به اختیار که باشی، برد آتشت به دم و دستگاه و تجهیزاتت نیست به هیاهو و سر و صدای بوق و رسانه هم نیست. به ریزی و درشتی کار هم ارتباطی ندارد.
با مقایسه تهران ٨٤ و ٩٦ متوجه تهران جدیدی می‌شوید که در کنار مدیریت قالیباف با تلاش بی حد و اندازه ایشان که روز کاریشان از نماز صبح تا پاسی از شب بود، رنگ و بوى مدرنیت نیز به خود گرفته است.

صفحه‌ها