مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 17. شهريور 1396 - 16:44   |   کد مطلب: 22312
رئیس دانشگاه‌های آزاد کشور با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت دانشگاه‌های آزاد در راستای تولید و اشتغال گفت: دانشگاه‌های آزاد کشور قطب‌بندی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، به نقل از خبرگزاری دانشجو، فرهاد رهبر صبح امروز در دیدار با نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قطب‌بندی دانشگاه‌های آزاد یکی از مهم‌ترین اهدافی است که در این سازمان سیاست‌گذاری شده است.

وی با تأکید بر لزوم تحقق این هدف بیان کرد: قطب‌بندی دانشگاه‌های آزاد فرصتی برای توسعه علم در کشور ایجادمی کند و رئیس دانشگاه‌های آزاد کشور با بیان اینکه اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی ازجمله برنامه‌های مهم این سازمان به شمار می‌رود افزود: ظرفیت‌های دانشگاه آزاد دامغان در حوزه‌های فنی، آموزشی و زیرساخت‌های اشتغال و تولید به‌کارگیری می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر لزوم مهارت‌آموزی تصریح کرد: ارتقا سطح مهارت دانشجویان یکی از مهم‌ترین فاکتورهای اولیه ایجاد اشتغال و کارآفرینی است.

رهبر با بیان اینکه بازار کار امروز نیازمند نیروهای متعهد و متخصص است و باید برای تحقق این امر از ظرفیت‌های کشور برای مهارت‌آموزی در راستای ایجاد اشتغال بهره‌گیری کرد، افزود: توسعه کمی و کیفی دانشگاه‌های آزاد در سراسر کشور یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این سازمان است.

رئیس دانشگاه‌های آزاد کشور با بیان اینکه تولید ثروت از علم در تمام طرح‌های اقتصادی دانشگاه‌ها باید نهادینه شود گفت: استفاده از توان داخلی و پرورش نیروهای بااستعداد و نخبه علمی از دیگر رسالت‌های این سازمان است.

 

 

انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

آخرین اخبار