مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 10. آبان 1396 - 13:42   |   کد مطلب: 23076
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد از برگزاری اولین کاروان بزرگ پیاده‌روی دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: طی این مراسم دانشجویان دانشگاه آزاد از سراسر کشور از نیشابور تا مشهد مقدس را به صورت دسته جمعی پیاده‌روی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو،حجت‌الاسلام کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، از برگزاری اولین کاروان بزرگ پیاده‌روی دانشجویان این دانشگاه خبر داد و گفت: طی این مراسم دانشجویان دانشگاه آزاد از سراسر کشور از محل قدمگاه امام رضا (ع) در نیشابور تا مشهد مقدس را به صورت دسته جمعی پیاده‌روی خواهند کرد.

وی ادامه داد: این مراسم به مناسبت ایام پایانی ماه صفر و رحلت جانسوز پیامبر اسلام (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام علی بن موسی الرضا (ع) برگزار خواهد شد و حضور در آئین سوگواری آن ایام به همراه برنامه‌های ویژه اخلاقی، معنوی، زیارتی و همچنین برپایی موکب‌های فرهنگی در مسیر حرکت از برنامه‌های دیگر این مراسم است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد ستون‌های کاروان‌های پیاده جوانان دانشجو در اربعین و همچنین 28 صفر را به ستون‌های حرکت رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس تشبیه کرد و گفت: به همان اندازه حرکت امروز دانشجویان عاشق اهل بیت (ع) و محب ولایت، دشمن شکن و با اهمیت است.

وی گفت: در خصوص نحوه برگزاری و چگونگی شرکت در این مراسم به واحدهای دانشگاه آزاد نامه‌هایی ارسال شده است و ان‌شاءالله در زمان مشخص شده شاهد حضور پرشور دانشجویان دانشگاه آزاد در این مراسم خواهیم بود.

انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

آخرین اخبار