نمایش 1 - 10 از 254
علی روزبهانی، مسئول هیأت نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا :
مسئول هیأت نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا و عضو شورای عالی قرارگاه دانشجویی شهید همدانی در گفتگو با صدای دانشجو با اشاره به یاوه گویی های شب گذشته رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا گفت : مسئولین آمریکا باید بدانند ملت ایران هرگاه با اتحاد خود اراده انجام کاری را داشته باشد، هیچ قدرتی در دنیا توانایی مقابله با این ملت بزرگ را نخواهد داشت و با برجام و بی برجام به راه و آرمان خود ادامه می‌دهد.
صادق محمدی
صادق محمدی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری صدای دانشجو:
مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان و عضو شورای عالی قرارگاه دانشجویی شهید همدانی در گفتگو با صدای دانشجو با اشاره به یاوه گویی های شب گذشته رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا گفت : امروز که در آستانه ی جشن 40 سالگی انقلاب ضد استعماری ، اسلامی مان هستیم شاهد آنیم که بر فراز قله های اقتدار و سربلندی و در اوج قدرت نظامی و سیاسی قرار گرفته و با عزتی که از مکتب اسلام ناب و رزمی که از خیبر و ایثار و شهادت طلبی که از صحنه ی عاشورا گرفته ایم خود را برای نبردی بزرگ و تاریخ ساز آماده کرده ایم.
قائم مقام جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا اعلام کرد:
قائم مقام جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا با انتقاد از عملکرد ضعیف مسئولین دانشگاه بوعلی سینا در برنامه امور خوابگاهی، از فعالیت های سیاسی شورای صنفی این دانشگاه خبر داد.
امنیتی را که چادر به من بخشیده با توجه هیچ بنده ای قابل قیاس نیست، چرا که با این پوشش خدا تمام توجه اش را به من میدهد و مصونیت روح و جسمم را ضمانت میکند.
نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: بر اساس آمارهایی که از نظرسنجی‌ها اعلام می‌شود، آراء آقای روحانی نسبت به سه سال و نیم گذشته بسیار ریزش داشته و باید ببینیم آیا در این دوره مردم از روحانی استقبال می‌کنند یا نه.
نقش هیئت در جامعه ، نقش چراغی ست که باید مسیر را برای عوام و خواص روشن کند و به مردم مسیر را بشناساند وهدف را معرفی کند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسدآباد از تخریب یک مورد ساخت و ساز غیرمجاز در زمین کشاورزی و حریم جاده این شهرستان خبر داد.
کارشناس سازمان پسماند شهردار همدان اعلام کرد: تا کنون تنها برای تفکیک زباله های خشک یک کارخانه در شهر وجود داشته است اما به زودی یک کارخانه دیگر برای بازیافت زباله های تر راه اندازی خواهد شد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان همدان گفت:حضور استاندار همدان در بین دانشجویان هر چند بسیار دیر صورت میگیرد اما اقدام مثبتی است.
معاون دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد همدان:
معاون دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد همدان گفت: مردم وقتی مشاهده کردند که یک عده‌ فتنه‌گر با مبانی نظام اسلامی و مبانی دینی‌شان به مخالفت برخاستند؛ به صورت خودجوش به خیابان‌ها ریختند و تجمع عظیم نه دی را شکل دادند که این روز، برای تمام ملت ایران، روز ماندگاری است و در تاریخ ثبت شده است. در واقع روز 9 دی، روز بصیرت و آگاهی و هوشیاری ملت ایران است.

صفحه‌ها