نمایش 1 - 10 از 266
گفتگوی صدای دانشجو با مسئول هسته گفتمان سازی قرارگاه شهید همدانی
مسئول هسته گفتمان سازی قرارگاه شهید همدانی ضمن گفتگو با صدای دانشجو از اهداف قرارگاه و مطالبه اخیر از اعضای شورای شهر گفت.
بیان راهکارهای صحیح تبلیغ حجاب و عفاف در گفتگو با فائزه بالایی مدرس دانشگاه بوعلی سینا
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان اپلیکیشن کتابچه با موضوع شبد قدر تولید کرد.
گفتگوی صدای دانشجو با سید یاسر جبرائیلی
سید یاسر جبرائیلی در گفتگو با صدای دانشجو: دانشجویان باید اولویت مسائل کشور را شناسایی کرده و راهکارهای این مسائل را تبدیل به گفتمان کنند.
به مناسبت روز پرستار
گفتگوی صمیمانه صدای دانشجو با علی صادقی دبیر انجمن تحکیم وحدت دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان و دانشجوی رشته پرستاری به مناسبت روز پرستار.
در ادامه هفته دانشجو
بررسی چالش های کرونایی تشکیلاتی و آموزشی از زبان مسئول خواهران انجمن اسلامی دانشگاه بوعلی سینا استان همدان.
به مناسبت هفته بسیج
حکیمه دباغ با بیان این موضوع که مادرم در تمامی مسائل مدیریت خوبی داشتند، گفت: ایشان همزمان با فعالیت سیاسی، نظامی و کارهای متفاوت دیگر، در خانه یک مادر واقعا مدبر بودند.
هرچند این روزها شاهد اتفاقات ناخوشایندی هستیم که ویروس کرونا رقم می زند، اما در این بین شکوفا شدن استعدادهای دانشجویان ایرانی و دغدغه مندی هایشان باعث دلگرمی می شود. خبرگزاری صدای دانشجو گفتگویی با مخترع همدانی دستگاه ضدعفونی کننده داشته که در ادامه می خوانیم.
همزمان با هفتهٔ دفاع مقدس باغ موزه استان همدان میزبان نمایشگاه اقتدار ۴۰ ساله است. در بین ۶۵ غرفهٔ گوناگون این نمایشگاه، نقاشی های سیاه قلم ۱۴ شهید مدافع حرم اثر نسیم زارع چشم نوازی می کند.
مطالبه گری حل مشکلات منطقه زمین شهری همدان در اواخر مرداد ماه سال ۱۳۹۸ کلید خورد که بعد از بازدید میدانی و درخواست و پیگیری از شهردار منطقه۳ برای بازدید از این منطقه، سرانجام این بازدید حاصل شد و در همان روز وعده هایی داده شد جهت برطرف کردن مشکلات و مطالبات منطقه که به همت و پیگیری های انجام شده امروز در تابستان ۱۳۹۹ شاهد این موضوع هستیم که تقریبا بیش از ۸۰ درصد وعده ها انجام شده و یا در حال انجام است.

صفحه‌ها