نمایش 1 - 10 از 260
به مناسبت هفته بسیج
حکیمه دباغ با بیان این موضوع که مادرم در تمامی مسائل مدیریت خوبی داشتند، گفت: ایشان همزمان با فعالیت سیاسی، نظامی و کارهای متفاوت دیگر، در خانه یک مادر واقعا مدبر بودند.
هرچند این روزها شاهد اتفاقات ناخوشایندی هستیم که ویروس کرونا رقم می زند، اما در این بین شکوفا شدن استعدادهای دانشجویان ایرانی و دغدغه مندی هایشان باعث دلگرمی می شود. خبرگزاری صدای دانشجو گفتگویی با مخترع همدانی دستگاه ضدعفونی کننده داشته که در ادامه می خوانیم.
همزمان با هفتهٔ دفاع مقدس باغ موزه استان همدان میزبان نمایشگاه اقتدار ۴۰ ساله است. در بین ۶۵ غرفهٔ گوناگون این نمایشگاه، نقاشی های سیاه قلم ۱۴ شهید مدافع حرم اثر نسیم زارع چشم نوازی می کند.
مطالبه گری حل مشکلات منطقه زمین شهری همدان در اواخر مرداد ماه سال ۱۳۹۸ کلید خورد که بعد از بازدید میدانی و درخواست و پیگیری از شهردار منطقه۳ برای بازدید از این منطقه، سرانجام این بازدید حاصل شد و در همان روز وعده هایی داده شد جهت برطرف کردن مشکلات و مطالبات منطقه که به همت و پیگیری های انجام شده امروز در تابستان ۱۳۹۹ شاهد این موضوع هستیم که تقریبا بیش از ۸۰ درصد وعده ها انجام شده و یا در حال انجام است.
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با بیان اینکه رای نیاوردن طرح شفافیت آرا در مجلس نیاز به شفاف شدن دارد گفت: مجلس باید شفافیت را از خود شروع کند و تنها راه نجات کشور هم شفافیت است.
جانشین قرارگاه دانشجویی شهید همدانی
بسیج دانشجویی استان و قرارگاه دانشجویی شهید همدانی به این درخواست رهبری لبیک گفتن فردا ۷آبان ماه جلسه ای با اعضای منتخب شورای شهر خواهند داشت که موضوع جلسه مطالبات مردم و دغدغه هایشان؛ معیشت مردم ولایی شهرهمدان؛ حاشیه نشینی؛ شفاف سازی اموال شهرداری و شورای شهر؛ تحقق کردن عدالت اجتماعی ونقد مدیرت شهری مورد نقد و بررسی دانشجویان انقلابی و جهادی خواهد گرفت تا بتواند کمکی هرچند کوچک به مردم انقلابی کند و گره ای از مشکلات و معظلات باز کند
علی روزبهانی، مسئول هیأت نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا :
مسئول هیأت نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا و عضو شورای عالی قرارگاه دانشجویی شهید همدانی در گفتگو با صدای دانشجو با اشاره به یاوه گویی های شب گذشته رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا گفت : مسئولین آمریکا باید بدانند ملت ایران هرگاه با اتحاد خود اراده انجام کاری را داشته باشد، هیچ قدرتی در دنیا توانایی مقابله با این ملت بزرگ را نخواهد داشت و با برجام و بی برجام به راه و آرمان خود ادامه می‌دهد.
صادق محمدی
صادق محمدی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری صدای دانشجو:
مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان و عضو شورای عالی قرارگاه دانشجویی شهید همدانی در گفتگو با صدای دانشجو با اشاره به یاوه گویی های شب گذشته رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا گفت : امروز که در آستانه ی جشن 40 سالگی انقلاب ضد استعماری ، اسلامی مان هستیم شاهد آنیم که بر فراز قله های اقتدار و سربلندی و در اوج قدرت نظامی و سیاسی قرار گرفته و با عزتی که از مکتب اسلام ناب و رزمی که از خیبر و ایثار و شهادت طلبی که از صحنه ی عاشورا گرفته ایم خود را برای نبردی بزرگ و تاریخ ساز آماده کرده ایم.
قائم مقام جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا اعلام کرد:
قائم مقام جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا با انتقاد از عملکرد ضعیف مسئولین دانشگاه بوعلی سینا در برنامه امور خوابگاهی، از فعالیت های سیاسی شورای صنفی این دانشگاه خبر داد.
امنیتی را که چادر به من بخشیده با توجه هیچ بنده ای قابل قیاس نیست، چرا که با این پوشش خدا تمام توجه اش را به من میدهد و مصونیت روح و جسمم را ضمانت میکند.

صفحه‌ها