مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 20. دى 1395 - 22:10   |   کد مطلب: 18962
عضو مجلس خبرگان در پی در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: امیدواریم که خداوند متعال ایشان را رحمت کند و به همه بازماندگان صبر و اجر عنایت کند و همه ما را در پیروی از مقام معظم رهبری و تقویت نظام جمهوری اسلامی ایران کمک کند.
آیت الله هاشمی رفسنجانی زحمات خوبی برای انقلاب کشیدند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، به نقل از نافع، آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی ضمن عرض تسلیت ارتحال حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها بیان داشت: انا لله و انا الیه راجعون ارتحال حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها که مصادف شده است با وفات آیت الله هاشمی رفسنجانی که ان شاءالله خدای متعال ایشان را هم رحمت کند.

وی اظهار گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی زحماتی برای انقلاب کشیدند قبل از پیروزی انقلاب زندانها رفتند و دنبال امام بودند در زمان جنگ فعالیت های خوبی برای انقلاب داشتند.

عضو مجلس خبرگان افزود: ایشان بعد از جنگ برای سازندگی کشور قدم های موثری برداشتند.

 

مدیر حوزه علمیه همدان تصریح کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی برای رهبری مقام معظم رهبری قدم های خوبی برداشتند، مقام معظم رهبری هم در پیامی که دیشب فرستادند از ایشان تجلیل کردند.

 

وی در پایان ابراز داشت: امیدواریم که خداوند متعال ایشان را رحمت کند و به همه بازمانداگانشان صبر و اجر عنایت کند وهمه  ما را در پیروی از مقام معظم رهبری و تقویت نظام جمهوری اسلامی ایران کمک کند که انشاءالله بتوانیم با دست با کفایت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای انقلاب را به دست حضرت بقیة الله امام زمان (عج) بسپاریم و این زحماتی که همه عزیزان کشیدند ان شاءالله به نتیجه ی رسیدن این انقلاب به دست امام زمان قرار بگیرد.

 

انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار