مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 17. تير 1396 - 14:52   |   کد مطلب: 21437
ابطحی با اشاره به درخواست جمعی از نمایندگان برای سئوال از رئیس‌جمهور درباره موسسات مالی و اعتباری گفت: طرح سوال از رئیس‌جمهور درخصوص موسسات مالی و اعتباری با 132 امضاء به قوت خود باقی است و نمایندگان مصر هستند تا این امر در صحن علنی صورت پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، سیدمحمد جواد ابطحی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به درخواست جمعی از نمایندگان برای سئوال از رئیس‌جمهور درباره موسسات مالی و اعتباری گفت:  طرح سوال از رئیس‌جمهور درخصوص موسسات مالی و اعتباری با 132 امضاء به قوت خود باقی است و نمایندگان اصرار دارند تا این امر در صحن علنی صورت پذیرد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه آقای مطهری بیش از همه برای این امر اصرار دارد، اظهارداشت: جو غالب مجلس مصر هستند تا طرح سوال از رئیس جمهور در هیات رئیسه اعلام وصول شود و بیش از همه اقای مطهری برای این موضوع مصر و پیگیر است.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص زمان اعلام وصول این طرح نیز بیان کرد: جلسه ای توسط اعضای هیات رئیسه در این رابطه برگزار شد تا نمایندگان را از طرح سوال منصرف کنند ولی نمایندگان هنوز منصرف نشده اند و طرح سوال به قوت خود باقی مانده است و احتمالا در این هفته از سوی هیات رئیسه اعلام وصول می شود.

 

 

انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار