مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 6. شهريور 1396 - 21:58   |   کد مطلب: 22150
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: پراید به عنوان یکی از پرتیراژترین و قدیمی ترین خودروهای تولیدی کشور، پایان امسال از رده خارج می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، به نقل از خبرگزاری دانشجو؛ رضا تقی زاده معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در نشست خبری خود با خبرنگاران گفت: خودروی پراید بعد از گذر از سالهای متمادی و علی رغم تغییرات عمده در کیفیت و پلتفرم، امسال از رده خارج می‌شود.

وی با اشاره به تمکین سایپا از قوانین استاندارد کشور گفت: بر اساس مصوبات اخیر در مورد افزایش استانداردهای خودرو از ۵۵ به ۸۲ مورد و با توجه به اینکه پراید امکان پاس کردن استانداردهای اجباری جدید را ندارد امسال از رده خارج می‌شود.

تقی زاده با اشاره به مرحله آخر فروش پراید با شرایط خاص ثبت نامی گفت: این خودرو از فردا به صورت اینترنتی آن هم فقط برای مصرف کننده نهایی (هر نفر با کد ملی تن‌ها یک خودرو) ثبت نام و عرضه می‌شود.

وی با اشاره به فروش ارگانی این خودرو در مرحله آخر پیش فروش گفت: دانشجویان و طلاب، زوجهای جوان و بازنشستگان در اولویت فروش و تحویل مرحله آخر تولید پراید هستند.

معاون بازاریابی و فروش سایپا با اشاره به محدودیت نمایندگی‌ها و سرمایه گذاران برای پیش خرید خودروی پراید گفت: هر نفر فقط می‌تواند با کد ملی خود تن‌ها یک خودرو ثبت نام کند و این امکان حتی برای نمایندگی‌ها ایجاد نمی‌شود که بتوانند تعداد بیشتری خودرو ثبت نام کنند.

وی همچنین در مورد جایگزین‌های احتمالی پراید گفت: این خودرو با حدود ۴ میلیون ضرر در حال تولید بود و فعلا جایگزین نهایی برای این خودرو در نظر نگرفتیم، اما خودروی پراید و وانت این محصول تا پایان سال از رده تولید خارج می‌شوند.

انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار