به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
مطبوعات همدان
تاریخ : 24. مهر 1396 - 19:13   |   کد مطلب: 22852
ژاله فرامرزیان گفت: من از طرف همه‌ی اصلاح‌طلبان نمی‌توانم اظهارنظر کنم و اما به نظر خودم بعید است که اصلاح‌طلبان با کاندیدایی که رویکرد اصولگرایی دارد وارد انتخابات شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو، ژاله فرامرزیان دبیر شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص سخنان محمد رضا عارف مبنی بر عدم ائتلاف با اعتدالگریان در انتخابات سال 98 اظهار داشت: من فکر می‌کنم وقتی ما در موقعیت‌های انتخاباتی قرار بگیریم می‌توانیم تصمیمی اتخاذ کنیم که به نفع مجموعه فکری ما باشد.

وی افزود: آنچه مسلم است این است که ما از مجموعه اقداماتی که انجام دادیم تجاربی را به دست آوردیم و این تجارب وقتی در موقعیت قرار بگیرم می‌تواند منجر به تصمیم قطعی شود و منظور آقای عارف هم دقیقا همین مسئله است.

دبیر شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: امروز نمی‌توانیم برای دو سال بعد تصمیم بگیرم که بگوییم قطعا این کار را می‌‌کنیم ممکن است تجاربی داشته باشیم و قطعا از تجارب خود استفاده می‌کنیم.

فرامرزیان در خصوص تحرکات اخیر علی لاریجانی و احتمال حمایت اصلاح‌طلبان از لاریجانی برای انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 اظهار داشت: هنوز باب انتخابات ریاست جمهوری در جلسات شورا باز نشده است و آنچه پیش‌روی ما قرار دارد انتخابات مجلس است و همانطور که گفتم از امروز نمی‌توان هیچ مسئله‌ای را برای آینده اعلام کرد.

وی ادامه داد: من از طرف همه‌ی اصلاح‌طلبان نمی‌توانم اظهارنظر کنم و اما به نظر خودم بعید است که اصلاح‌طلبان با کاندیدایی که رویکرد اصولگرایی دارد وارد انتخابات شوند؛ البته این موضوع بستگی به شرایط دارد اما بر اساس مسیری که اصلاح‌طلبان در آن قدم گذاشته‌اند فکر می‌کنم بیشتر به سمت انتخاب افراد اصلاح‌طلب‌تر یا پررنگ‌تر در جریان اصلاح‌طلبی حرکت کنند تا اینکه بخواهند از یک فرد اصولگرا حمایت کنند.

دبیر شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: همیشه رویکرد افراد مدنظر فعالان سیاسی اصلاح‌طلب بوده و ما از شعارهای اصلاح‌طلبانه افراد حمایت کرده‌ایم و اگر کسی هم سابقه اصولگرایی داشته باشد یا از مدار اصولگرایی خارج می‌شود که مورد حمایت جریان اصلاحات قرار می‌گیرد یا اینکه همان جریان فکری‌اش از او حمایت می‌کند.

انتهای پیام/چ

دیدگاه شما

آخرین اخبار