مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 12. بهمن 1397 - 22:36   |   کد مطلب: 23735
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: در موضوعات دی ماه روحانی و لاریجانی مقصر ترین افراد بودند به دلیل اینکه ۱۸۰ نماینده جمع شده و سوالاتی از رئیس جمهور داشتند ولی لاریجانی اجازه نداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو،به نقل از صبح توس؛حجت الاسلام نصرالله پژمانفر امشب در اختتامیه اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی اظهار کرد: پیش از انقلاب باور عمومی مردم این بود که ما قدرت هیچ کاری حتی ساختن سوزن را نداریم، ولی به لطف خداوند طرف مقابل ما می‌گویند ایرانی‌ها هرچه اراده کنند بدان دست می‌یابند.

وی افزود: ما در بسیاری از عرصه‌ها ورود کرده و شعار می‌توانیم دادیم کسی باور نمی‌کرد با تحریم در حوزه دانش بتوانیم رتبه‌های نمونه در دنیا و کشور در حوزه شبیه سازی و نانو بدست آوریم.

نماینده مردم مشهد و کلات تاکید کرد: ما امروز به لطف خدا باید به دنیا نشان دهیم که از فرصت فضای مجازی برای انتقال پیام انقلاب به بهترین شکل بهره گرفته‌ایم و به دنیا نشان دادیم که تهدید طراحی شده دشمن به فرصت تبدیل می‌شود.

پژمانفر افزود: در رابطه با فضای مجازی سعی کردم که مجلس به این موضوع ورود نکند ولی با توجه به ضعف های موجود در شورای عالی فضای مجازی، کمیته فضای نجازی را در مجلس راه اندازی کردیم.

وی تصدیح کرد: بهترین شکل دموکراسی را در ایران داریم چرا که در آن رابطه مستقیم مردم و ساختار وجود دارد، اگر امروز رابطه بین مردم و مجلس مثبت و سازنده باشد، مردم در برابر مطالبات ایستادگی و نمایندگان پاسخگو باشند بسیاری از مطالب حل می‌شود.

نماینده مردم مشهد و کلات با بیان اینکه وقتی شما ما را انتخاب کردید باید پیگیر امور مردم باشیم، نه اینکه همچون برخی نماینده‌ها درگیر مسائل دیگر شویم، گفت: در موضوعات دی ماه روحانی و لاریجانی مقصر ترین افراد بودند به دلیل اینکه ۱۸۰ نماینده جمع شده و سوالاتی از رئیس جمهور داشتند ولی لاریجانی اجازه نداد.

پژمانفر ادامه داد: قانون راه پیگیری مطالبات را مشخص کرده‌ است ولی وقتی منع به وجود می‌آید مردم به خیابان می‌روند و ممکن است افرادی پیدا شوند و شعار بی ربط بدهند، ۴ ماه ۱۸۰ نفر منتظر دریافت پاسخ بودند ولی نتیجه‌ای حاصل نشد.

وی اظهار کرد: در مورد fatf حدود ۶۰ نفر رای دادیم که رای علنی باشد ولی محقق نشد، مردم باید در برابر همه مسائل احساس مسئولیت کنند، مطالبه گری همه شما نسبت به تمامی نماینده ها باید وجود داشته باشد.

نماینده مروم مشهد و کلات عنوان کرد: در مجلس نهم برجام را به ۲۰ دقیقه تصویب کردند ولی در مجلس دهم نتوانستند اف ای تی اف را تصویب کنند، فضای مجازی سنگین عمل کرد و حضور مردم را به خوبی نشان داد.

پژمانفر بیان کرد: اگر از میدان شهدا و حرم اگر ۱۰۰ مسجد نسبت به این موضوع اعتراض کنند نمی‌توانند اقدامات خود را ادامه دهند؛ باید در این فضاها جدی و قانونی باشیم چرا که مطالبه‌گری‌ها نتیجه می‌دهد.

وی تصریح کرد: در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی روحانی راجع به ۲۰۳۰ ناراحت بوده و داد می‌زد که چرا یه مشت طلبه در شهر و روستا راه افتاده و مسائل را مطرح می‌کنند؛ این گفته نشان می‌دهد ما در آگاه کردم آحاد مردم موفق بوده‌ایم.
انتهای پیام/

 

 

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار