مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 1. دى 1394 - 10:42   |   کد مطلب: 16501
ثبت اولین گواهی نرم افزار Copt Right همراه با نشان تجاری Trade Mark توسط عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در کشور انگلستان و مالزی انجام شد.

به گزارش صدای دانشجو به نقل از نافع،  ثبت اولین گواهی نرم افزار Copt Right همراه با نشان نشان تجاری Trade Mark توسط منصور اسماعیل­ پور، عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی همدان در کشورهای انگلستان و مالزی انجام شد.

این نرم افزار که اختصارا Cadar""نامیده می شود یک نرم افزار علمی در حوزه داده کاوی است که ابزاری برای پیش پردازش داده­، دسته بندی، خوشه بندی، کاوش الگوهای پرتکرار و بصری سازی داده ها است.

این نرم افزار بر اساس مدل جدیدی از ساختار ماشین­ های یادگیری ایجاد شده است،   نرم افزار Cadar""  ماحصل  2 عنوان مقاله ISI و یک عنوان کتاب است که توسط مخترع منتشر شده است.

این نرم افزار بصورت رایگان جهت استفاده پژوهشگران در حوزه داده کاوی بر روی اینترنت قرار گرفته است و قابل دانلود بوده و از تمامی امکانات آن بدون هیچ محدودیتی می توان استفاده کرد.

ثبت این نرم افزار در کشور مالزی و انگلستان در قانون کپی رایت به عنوان یک اختراع بین المللی (patent)  است و نشان تجاری ثبت شده آن ارزش بین المللی دارد.

پایان پیام/ح

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار