مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 13. دى 1394 - 3:08   |   کد مطلب: 16568
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان اعدام شیخ نمر باقر النمر را اقدامی وحشیانه دانست.

صادق تمهیدی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان در گفتگو با خبرنگار صدای دانشجو گفت: بعد از شنیدن خبر ناگوار شهادت شیخ نمر باقرالنمر یاد بیانات ارزشمند حضرت امام‌خمینی(ره) افتادم که فرمودن: اگر از جنایات صدام بگذریم، از آل سعود نمی‌گذریم لکه ننگ آمریکا با آب زمزم و کوثر هم از دامن آل سعود پاک نمی شود. جا دارد این واقعه بزرگ را به محضر حضرت امام مهدی (عج) و نایب بر حقشان امام خامنه ای تبریک و تسلیت عرض کنم.
صادق تمهیدی گفت : رژیم منحوس سعودی با توجه به شکست راهبرد هایش در منطقه علی الخصوص در عراق،سوریه ، بحرین و یمن و کسری بودجه ناشی  از پایین آمدن قیمت نفت ، خواست تا با اعدام کردن شیخ نمر جایگاه نداشته خود را به رخ کشورهای اسلامی بکشاند.  غافل از آنکه تاثیر خون شهید نمر موجب اتحاد مسلمانان خواهد شد و طومار خاندان رو به زوال و از هم گسیخته شاهزادگان گستاخ و وقیح را در هم خواهد پیچید.
تمهیدی عنوان کرد : باید بگوییم که این عمل وحشیانه سعودی ها که حاصل مشورت از افراد بی تجربه و بی خرد  دربار سعودی و شاهزاده های جوان و سیاست های استکبار جهانی که در راس آن آمریکا حضور دارد است .

وی گفت: آل سعود در این مدت دست به جنایات زیادی در جهان زده اند  از منا گرفته تا تقویت تکفیری ها در عراق ،سوریه و بمباران مستقیم مردم مظلوم یمن و همکاری در دستگیری شیخ زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه و امروز هم که اعدام رهبر شیعیان عربستان علامه بزرگ و مجاهد کم نظیر شیخ نمر بود.  این اعمال نشانه بی کفایتی و بی لیاقتی آل سعود برای اداره حرمین شریفین می باشد .
این دانشجوی بسیجی گفت: مسلما پشت پرده این عمل در این ایام که به دهه وحدت معروف است نشان از برنامه ریزی های دقیق جهت اختلاف افکنی میان اهل تسنن و شیعیان است که باید بگوییم مسلمانان جهان امروز با وحدت هر چه بیشتر در زیر پرچم ولایت متحد خواهند شد و ان شاالله انتقام خون شیخ نمر و تمام خون هایی که  در این مدت ریخته شده است را خواهند گرفت.

این فعال وانشجویی گفت: ما تشکل های دانشجویی از تمامی بزرگان و اندیشمندان جهان  اسلام درخواست داریم که با واکنش جدی و به موقع دست به روشنگری در ملت های مسلمان بزنند که ان شاء الله بتوانیم جبهه عظیم مستضعفین جهان را جهت سرکوبی رژیم خودسر آل سعود و صهیونیسم خون ریز متحد کنیم و جهانی عاری از این گونه جنایتکاران را تشیل دهیم.
وی در پایان افزود: بدون شک خداوند قهار انتقام خون امثال شیخ نمر را از آل‌سعود گستاخ جنایتکار خواهد گرفت و ظلم ظالمان مستبد و مستکبر را بی‌پاسخ نخواهد گذشت.و خبر پیروزی پابرهنگان عالم ان شالله در جهان طنین انداز خواهد شد.

انتهای پیام/پ

دیدگاه شما

عناوین پربازدید

آخرین اخبار