مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

تازه ترین عناوین

اخبار ویژه

تحلیل نوشت
یادداشت مسئول هسته بین الملل بسیج دانشجویی استان همدان، امیرحسین کشاورزیان
با اعلام سازمان امور دانشجویان؛
آزمون زبان MSRT وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که به علت شرایط کرونایی ۲۳ آبان لغو و به ۱۴ آذرماه موکول شده بود، دوباره لغو شد.
حمید پورحسینی، مسئول بسیج دانشجویی استان همدان
حمید پورحسینی فرمانده بسیج دانشجویی استان همدان به شرح فعالیت های اخیر بسیج دانشجویی و برنامه های پیش رو پرداخت.
۱۰۹ دفتر تشکل دانشجویی دانشگاه‌های کشور طی نامه‌ای از نمایندگان مجلس خواستند تا با تصویب طرحی سه فوریتی به سهولت تعرض به تأسیسات و دانشمندان کشور پایان دهند.
رئیس دانشگاه پیام نور:
رئیس دانشگاه پیام نور حل چالش‌های اجتماعی به ویژه در مناطق محروم کشور را یکی از رسالت‌های اجتماعی این دانشگاه دانست.
به مناسبت شهادت محسن فخری زاده
شورای هماهنگی خواهران بسیج دانشجویی همدان در بیانیه خود گفت: وقتی مخزن تمام دستاوردهای علمی را به روی بیگانه بازکردند و با شعار تعامل با جهان سوار بر مرکب غفلتمان شدند پایان قصه شد، ترور تلخ دماوند!
قائم مقام وزیر علوم مطرح کرد:
قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل گفت: در بخش بین‌المللی‌سازی آموزش عالی کشور، همسایگان ما در جایگاه ویژه‌ای قرار دارند و جزء کشورهای هدف و اولویت ما هستند.
در پاسخ به نامه وزیر علوم مطرح شد؛
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه فرهنگیان (سازمان مرکزی) درواکنش به نامه وزیر علوم به رهبر معظم انقلاب گفت: دانشگاه فرهنگیان فرصت جبران ناکامی های دولتها در ایجاد اشتغال نیست.
طی نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب؛
وزیر علوم طی نامه‌ای به رهبر انقلاب اسلامی گفت: وزارت آموزش و پرورش برای جذب معلم می‌تواند نسبت به گزینش نیرو‌هایی که حداقل ۴ سال در دانشگاه‌های معتبر تحصیل کرده‌اند، اقدام کند.
احمدحسین فلاحی
نماینده همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در خصوص جا به جایی مدیران در آستانه انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: بنابر نامه ابلاغیه مجموعه دولت و آقای واعظی به دستگاه ها طبق دستور العمل جا به جایی مدیران تا پایان دولت باید متوقف شود.