مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

 

 

تازه ترین عناوین

اخبار ویژه

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی در ۷ استان از آماده‌باش هلال‌احمر در این استان‌ها خبر داد.
بادامکی با بیان اینکه تمدید قرارداد با مدافع تیم فوتبال پرسپولیس صورت گرفته، گفت: توافقات با پورعلی گنجی انجام شده اما هنوز امضایی بین طرفین صورت نگرفته است.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به حرف‌های برخی نامزد‌ها افزودند: من توصیه‌ام این است که این مباحثاتی که آقایان نامزد‌ها در تلویزیون با هم میکنند یا اظهاراتی که میکنند یا در جمع شان یا تک تک، این اظهارات موجب نشود که یک نامزدی برای غلبه بر رقیب حرفی بزند که دشمن‌شاد کند ما را.
امروز شنبه بعد از پخش دو روز مناظره پی در پی، پایان میزگرد‌های انتخاباتی، پخش مستند‌های نامزد‌ها به دور دوم رسیده و تنها گفت‌وگوی ویژه خبری یک نامزد به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت.
میزگردهای فرهنگی برای بررسی تخصصی برنامه‌ها و دغدغه‌های فرهنگی و اجتماعی نامزدها طراحی شده است؛ اما سؤالات این میزگرد نه‌تنها مواضع کاندیداها درباره‌ی اسناد فرهنگی و مسائل و مشکلات کشور در این حوزه را مشخص نمی‌سازد، بلکه فضایی را برای جنجال به ارمغان آورده است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۳ هزار و ۱۶۴ پروژه بهداشتی از خانه‌های بهداشت، مراکز جامع سلامت و پایگاه مراقبین سلامت در مرز‌ها در دولت شهید جمهور افتتاح شده است.
سرپرست وزارت امور خارجه ایران در دیدار با وزیر امور خارجه قطر تاکید کرد: شرایط منطقه و منافع ملت‌های منطقه اقتضا می‌کند از همه ظرفیت‌ها برای توقف نسل‌کشی در غزه و حمایت از مردم مظلوم غزه بهره برد.
هفته‌ای که گذشت، خبر‌هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه‌ها منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را در برگرفت و حائز اهمیت بود.
سخنگو و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: در سند تحول قائی جدید این پیش بینی صورت گرفته است که در رابطه با کسانی که ماموریت های سند را عملیاتی نکرده اند چه برخوردی انجام گیرد.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات شورای شهر همدان از بررسی خرید هواپیمای مسافربری برای رونق صنعت گردشگری شهر خبر داد.